• 8:35 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

Терапевтичне відділення Іршавської лікарні знову "ковідне"

  • 11/10/2021
  • Перегляди 898
  • Коментарі 1

У двох лікарнях Закарпаття 9 листопада розгорнули ковідні відділення.

Про це Суспільному розповів директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний.

Відкривши відділення, вдалося зменшити показник завантаженості ліжок до 62%. На сьогодні в області хворих із коронавірусом приймають у 15-ти медзакладах, для пацієнтів у них є 1630 місць.

Розгорнули ковідне відділення з 70 ліжок, 6 із яких — реанімаційні, в Іршавській райлікарні. Інформацію Суспільному 9 листопада підтвердив директор закладу Сергій Караслай. Каже: там переоблаштували інфекційне і терапевтичне відділення. За потреби можуть розгорнути ще 50 ліжок із відділень неврології та кардіології.

"Сьогодні у нас уже є хворі, яких ми взяли з колишнього Іршавського району, — розповів лікар. — У нас є у достатній кількості концентратори. Ще з минулої хвилі у нас було понад 100 концентраторів, усі вони робочі. У нас є 20 централізованих генераторів і плюс 50 балонів на кисень в реанімації підведено. З медперсоналом проблем нема. У нас є ті штатні одиниці, які є в терапії і інфекції. Достатньо для обслуговування тієї кількості хворих. Вони всі навчені методам, як вести хворого ковідного, як робити з концентраторами, як вимірювати сатурацію".
Ще одне ковідне відділення відкрили в Ужгороді. 

Коментарі (1)
Вітьок
11/13/2021 10:49:34 AM  |  IP: 146.70.46.***
Ага бл.ять.Лежить 15-17 хворых на цілоє відділення,остальні тупо приходять туда прокапатися,і валять домі.Но завто відділення закрыли на карантин,ходить куча ди.білів у скафандрах,і никого не пущавуть.Мій отиць там лежачий уже два тижні лижить,на вопрос ко його буде у туалєт возити,ліки купувати,і т.д відповідь єнна "стійте туй у под'їзді,чекайте,пак даме вам цидолу та підете купите ліки,а за туалєт купіть му памперси".Ісе было перше рано.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News