• 8:04 AM
  • п'ятниця , 9-червня-2023

У Іршавській громаді прокуратура через суд домоглась визнання недійсним договору на ремонт доріг на 63 млн грн

  • 11/5/2021
  • Перегляди 842
  • Коментарі 0Господарський суд Закарпатської області задоволив позовну заяву Закарпатської обласної прокуратури до однієї з державних установ області та приватного підприємства щодо визнання недійсними результатів торгів та договору на ремонт дороги за державні кошти на загальну суму майже 63 млн грн, повідомляють у прес службі прокуратури Закарпаття.

Прокурори встановили, що минулоріч підприємство уклало договір на виконання капітального ремонту доріг на території Іршавської громади за вищевказану суму коштів. Все це – після проведення відкритих торгів, пропозиція переможця яких, як вдалося з’ясувати після опрацювання процедури закупівлі на порталі «ProZorro», не відповідала вимогам тендерної документації та Закону України «Про публічні закупівлі».

Так, прокурор встановив, що учасник має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), його тендерна пропозиція не відповідала кваліфікаційним критеріям, а підприємство загалом перебуває у стані банкрутства. Останнє, зокрема,  призвело до того, що роботи за договором не виконувалися, відповідно мешканці територіальної громади й досі залишаються без належного дорожнього покриття, маючи і укладений договір на ремонт і кошти на ці роботи.

На підставі вказаних порушень замовник повинен був відхилити пропозицію учасника відповідно до ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», однак він залишив ці недоліки поза увагою, що і слугувало підставою для пред’явлення прокурором позовної заяви.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News