• 1:33 AM
  • понеділок , 29-листопада-2021

Від сьогодні вакцинацію проти COVID-19 проводитимуть і у відділеннях Укрпошти.

  • 10/8/2021
  • Перегляди 516
  • Коментарі 9


Це тимчасовий пункт щеплення, де зможуть імунізуватися передусім пенсіонери, а також усі охочі за умови наявності вакцини. 
 
Тут будуть доступні препарати AstraZeneca та CoronaVac. 
 
Проєкт запущено для того, щоб спростити доступ людей похилого віку до осередків вакцинації.  
 
Щоденно жителі Хустського району можуть зробити щеплення від коронавірусу за такими адресами:  

- м. Хуст, вул. Корятовича, 10; 
- м. Іршава, Шевченка, 32; 
- смт Міжгір’я, Шевченка, 96. 
 
Інформацію щодо наявності вакцини та графіку роботи пункту щеплення уточнюйте за тел: 

- м. Хуст – 068 023 6934; 
- м. Іршава – 0679586093; 
- смт Міжгір’я – 0503608423. 
 

Теги:
Коментарі (9)
Юрко
10/10/2021 9:02:39 AM  |  IP: 134.209.150.***
Як можна зробити вакцину від неіснуючої хвороби? Ау барани очніться вже чим вас колють!
123
10/9/2021 11:11:33 PM  |  IP: 94.153.90.***
видко, дебілів із трьома класами, в коридорі. якшо не розумієтеся, то не пишіть дурниць. ото што всяку дрянь істе і п"єте кока-колу і всяку таку хрень, рак не робиться? не розуміву адміна сайта, чому допускать таких неуків учити інших? чому туй мати-перемати? де культура? видко і хочеся ревати, шо так доучили в школах дітей і люди, шо не поваги до один одного, ни культури. а ще хочеме уби були нормальні депутати та бути в Європі?
Вітьок
10/9/2021 9:41:02 PM  |  IP: 193.70.38.***
Пак Юре дебіло.їде,вакцинація началася менше року назад.Та нах.я ты її приписуєш до хворот 2+ діти.І ты ги Кнедлик офігітєльный знаток.Каждый із нас має бийку высше локтя.Тоже прививка,лиш чомусь нико не м'явкать ош її не треба,ото мракобєсіє,от ниї аутизм,глухонімота,і рак.Та шо ты ся так упер іменно до сиї ваецины?І доказувати тобі,слабоумному пошиваку я точно нич не збиравуся.Бо ты нико,і звати тя нияк.І послати ты можеш сугубо туй писульками,бо у реалі ты сикло.
Так что уєнно із Кнедликом регіструйтеся шіковно на премію.Хотя такі ги вы часто бывауть кандидатами на примію Дарвіна.А часто і выграуть її.Може і вы уграєте.
Юрко
10/9/2021 9:17:48 PM  |  IP: 134.209.150.***
Вітьок недорозвинений ди придурок, чому у 2 роки у діти уже рак крові є? Уто усьо уд цих кончених вакцин і то 100% так! Іти ідіоте тут свою правду нікому не докажеш експерт ти хренів! Бо я цих брехачів які настоювуть колоти люди пославбим на три букви!
Кнедлик
10/9/2021 9:03:59 PM  |  IP: 193.142.219.***
Ти є дебіл? То є факт зазввдайси матір... Шоча нєт, што ти годен знати кить ти і матір ти на чехах усьо життя та нич невидячи лишись ходен удтіть ревати ош як туй годно бути
Вітьок
10/9/2021 8:51:50 PM  |  IP: 193.70.38.***
Захотять,та і у бударови вас обох уколять,і звідати не будутб.А вы пак доста ревіть про мракобісся,ци іщи якусь єрєсь.Та ты Кнедлику станеш аутистом,а Юрко глухонімым.Так Кнедлику по твому одкрыттю має быти?Кстаті,будешся записувати на отримання Шнобелівської премії та возьми Юрка із собов.Вы реальні фавориты.
Юрко
10/9/2021 8:14:06 PM  |  IP: 134.209.150.***
Уни за 10 копійок будь де будуть сидіти з укольчиками, лише і так свої укольчики собі най колють, своїх діти і рідних най ними переколють! Якому баранови треба бути ош би не відіти ош до здоровя тут немає нічого, це все мракобісся! Колють де хочуть як худобу якусь!
Кнедлик
10/9/2021 10:26:31 AM  |  IP: 193.142.219.***
Як без проведення всіх аналізів , без проб на алергію можна колоти людину хз чим? А коли трапиться алергічний шок цікаво швидка встигне приїхати?
Кнедлик
10/9/2021 10:23:58 AM  |  IP: 193.142.219.***
Може ищи у центральному бударови будете проводити?

Prev1Next