• 1:42 AM
  • понеділок , 29-листопада-2021

На Іршавщині знову спалах COVID-19. За добу 29 нових випадків

  • 10/8/2021
  • Перегляди 604
  • Коментарі 23


  Упродовж минулої доби 07 жовтня: 
• 20 пацієнтів одужали 
• 552 зразки біологічного матеріалу відібрано та скеровано у лабораторії для досліджень методом ПЛР;
• у 149 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР
• 4 хворих із діагнозом COVID-19 померли
З початку діагностики коронавірусу:
• 64 666 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із них 3651 - медичні працівники, 3335 - діти
• 61 167 пацієнтів одужали 
• померли 1651 пацієнт з діагнозом COVID-19.
Підготовлено за інформацією департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та ДУ Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Згідно оприднених даних, на Іршавщині виявлено 29 нових випадків. Попередня доба -0.

Теги:
Коментарі (23)
Иршавчанин
10/10/2021 8:02:56 PM  |  IP: 94.153.5.***
Йой…такий спалах,шо смIтя ся имило в Иршавському мусорнику.
Юрко
10/10/2021 9:00:36 AM  |  IP: 134.209.150.***
Уповішми єдно кіть скажуть ходити тобі на колінах та будеш ходити?
Вітьок
10/9/2021 11:26:18 PM  |  IP: 193.70.38.***
Я лиш вижу,ош ты не лиш тупый,а іщи і сліпый.Даже не видиш ош мій нік замість свого кладеш.Та про што іщи із тобов мош говорити дале?
Вітьок
10/9/2021 11:23:28 PM  |  IP: 134.209.150.***
Хочу я видіти шо тот наказ дасть, нич! Тобі завтра уповідять маєш на колінах ходити , то будеш виконувати ?
Вітьок
10/9/2021 9:55:18 PM  |  IP: 193.70.38.***
Єден ты мозговитый. Сотрясєнія нигда не будеш мати,бо вакуум не сотрясаєся.А іменно ісе у твоїв голові.Ты ниборьку видиш самый,ош із прийнятым наказом про примусову вакцинацію учинити нич не можеш,кроми піцкання туй .Та рішивись перейти на лічності.Ісе і указує смітяного сикуна нараз.
Юрко
10/9/2021 9:34:26 PM  |  IP: 134.209.150.***
Я вижу шо ти маєш, нич! Ти мозгів немаєш от це ти немаєш!
Вітьок
10/9/2021 9:30:38 PM  |  IP: 193.70.38.***
АХАХАХАХАХА. Ісе мені смітяник про роботу гындать.Я ниборьку за 2-3 дны маву тілько ги ты за місяць.Так что сокоти дале свою файну роботу.
Юрко
10/9/2021 9:11:36 PM  |  IP: 134.209.150.***
Вітьок! В мене все є дятле! Маву роботу файну! То ти ходиш із зайдов по зароботках та колешся як баран ош бись годен робити!
Вітьок
10/9/2021 8:46:05 PM  |  IP: 193.70.38.***
А твоє право пак Юрко сидіти на дівані дома,та воздух сотрясати.Бо більше нинашто неваловшныйїсь.Лише херню писати,та кулаком у воздух грозитися.Так что забарикадуйся дома,бо прийдуть у ночи та улуплять ти укол докіть будеш спати,і у пиз.ді твої права.І так обси.рашся з нервів ош ненашто неваловшныїсь,а кіть тя уколять,та вообще з нервів копыта вержеш.
Юрко
10/9/2021 8:19:08 PM  |  IP: 134.209.150.***
Іван Я клоунів не убирав по перше, так як я цим уже не вірю вообще, то такі як ти вірять у всьо шо говорять ці клоуни і ідуть ширятись! То твоє право колотись! А моє право не колотись!

Prev123Next