• 7:59 AM
  • п'ятниця , 9-червня-2023

23 річного мешканця Сільця знайшли у зашморгу

  • 10/2/2021
  • Перегляди 895
  • Коментарі 9

Сьогодні, 2 жовтня, у с.Сільце було виявлено повішене тіло чоловіка.

Моторошну звістку про смерть молодого закарпатця оприлюднили на сторінці «irshava_slyxu» в Інстаграмі.

У дописі повідомляється, що у селі Сільце знайшли повішеним 23-річного хлопця.



Теги:
Коментарі (9)
іван
10/5/2021 8:33:37 PM  |  IP: 194.0.157.***
до*** за свої гріхи відповіш і відповіш за вто што изза тебе зайшли в гріх. Ищи раз ....нико його на самогубство не штовхав.Він заключив договор...знаєш з ким.А нащот "ступіні болю" ти што ? була в такому? ти вто знаєш.....Кому ти туй хочеш штось розказати.Може вто через тебе што так го защищаш!
До Івана
10/5/2021 8:20:08 AM  |  IP: 193.142.219.***
Самогубство це страшно. І тільки Творець може зрозуміти ту ступінь болю, що відчуває людина, яка іде на самогубство. І тільки Бог і буде її судити. І в Біблії пише, що кожен, хто закликає ім'я Христа буде врятований. А попи не хоронять через ритуали. Добре бирують хоронити людей, що масово помирають від п'янки, хоча це поступове содомське самогубство. Что хоронити, тать і моляться за долари тих, що продають алкоголь. Це страшно, що сталося з цією дитиною. Та судити її буде лише Бог. А нам задуматися, чому між нами стаються такі біди.
...
10/4/2021 9:11:04 PM  |  IP: 194.0.157.***
До Івана.За свої гріхи я сама відповідатиму.
іван
10/4/2021 8:40:07 PM  |  IP: 194.0.157.***
тому ко ся шифрує під *** ти хоть розумієш што ти пишеш?Горе сімї...но а йому пряма путь лиш не у Рай и дись ниже.Якоє каяття.??? Каються у скоєному гріху што би більше не грішити.Ти у што віриш ??? Де ти вто такоє читаш??? У християн уто мало иншак .И хоронять таких отдільно и без попа.Я його не сужу.Судити його має Отець Небесний І Син його Ісус Христос.И ти думай што пишеш бо и з тебе зазвідавуть......
...
10/4/2021 5:36:10 PM  |  IP: 194.0.157.***
Не дай Бог комусь таку смерть.Бог дав життя нехай він його і заберае.Нехочете співчувати, неспівчувайте ,але навіщо писати всяку дурницю.Всіми люди,а хто як помре ще невідомо.Тож молімся за те щоб кожного така смерть оминула.
Иршавчанин
10/4/2021 3:31:06 PM  |  IP: 46.211.40.***
А...добре товды.Кить покаявся та всё ся мIнять.Царство чекать його.Так бы всI маньяки вIшали,а дальше каяли та у царство пIшли.Люди добрi шо си заслужив ото мае.
Иршавчпнину
10/4/2021 12:05:01 AM  |  IP: 194.39.225.***
Самовбивця в останню секунду може покаятися. А біблія каже не суди
Иршавчанин
10/3/2021 10:25:17 AM  |  IP: 94.153.56.***
Який блаженний покой самоубийцI повIшанику?Люди добрi,шо вы пишете?Бiблiю почитайте хоть раз.
...
10/2/2021 10:10:06 PM  |  IP: 194.0.157.***
Вічная память і блаженний покой.Спи з миром.Батькам та рідним співчуття.

Prev1Next