• 3:40 PM
  • четвер , 21-жовтня-2021

У Білківській громаді 8 садочків та 4 школи закрито через недостатній відсоток щеплення працівників

  • 9/23/2021
  • Перегляди 866
  • Коментарі 15

Вчора у Білківській ТГ відбулося позапланове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яке провів начальник цього штабу Володимир Штумф.


Йшлося про стан щеплення від COVID-19, зокрема педагогічних працівників та інших працівників закладів освіти, які знаходяться на території Білківської ТГ,  повідомляють у прес службі Білківської громади.


Враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, штаб вирішив з 00 год. 00 хв 23 вересня заборонити відвідування закладів освіти, у яких не досягнуто рівня щеплення від коронавірусу 80 % працівників. А саме:
Великораковецьку гімназію, Заболотнянський заклад загальної середньої освіти І ступеня, Імстичівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Імстичівський заклад загальної середньої освіти І ступеня, Білківський заклад дошкільної освіти №1(ЗДО), Білківський ЗДО №4, Великораковецький ЗДО №2, Великораковецький ЗДО №3, Заболотнянський ЗДО, Малораковецький ЗДО, Імстичівський ЗДО №1, Луківський ЗДО, Великораковецьку дитячу школу мистецтв.

Відвідування цих закладів освіти відновлять після досягнення рівня щеплення 80 % працівників. У зв’язку з критичним станом, який склався із захворюваністю на COVID-19 у Великораковецькій гімназії, рекомендували 22 вересня провести навчальний процес у цьому закладі дистанційно.

Теги:
Коментарі (15)
Стас
9/28/2021 11:23:42 PM  |  IP: 51.195.118.***
До Вітька не доходить іщи ош уто лохотрон! Поникай уто шом ти кинув там Байден говорить ош унися вакцинувати не будуть, вакцинувати потрібно лише мтадо тупих баранів!
мигаль
9/28/2021 7:42:45 PM  |  IP: 91.129.111.***
Здоров Вітьок.я низнаву як там чехы бо я там быв останньый раз у 2003 році.я коли їхав сюды того року та лем заповнялася анкета ош не контактовавись из хворыми на ковід и всьо.сього року вже треба было результаты ковід тестів,лемм низнаву нашто бо ни в яри ни типирь як им сюды йшов та нико на границях даже не інтересовався чи є в мене тот тест.а вакциноватися туй нико никого не заставлять.ко хоче вакциноватися та лем по власному бажанню.
Вітьок
9/28/2021 9:14:38 AM  |  IP: 51.81.211.***
Мигалю здоров.Туй вакциновалися і чехлы,не лиш українці.І словакы,і мадяры,усі.Метростав знаєш ош сама велика фірма у Чехах.І малтер я не ношу.Насчьот того,ци буду хворіти,ци нєт-незнаву.Но по крайнів мірі на граници ми не треба буде купувати справкы ош я не хворый,і незнаву як у нас,но туй вакцину провірявуть котру колють.Європа закуповує на усю унію єннакоє.Я ся вакциновав для себе самого у тому числі,а не лиш позад того,ош треба было.І никого уто не заставляву робити.Головы мавуть усі.І каждого його діло.Майся тоже добре,і будь здоровый.
мигаль
9/27/2021 11:46:17 PM  |  IP: 91.129.111.***
Вітьок насратись годен хыба га самого себе.тай якый факт вакцинації Байдена ты нам навіх?тот што ти в зомбоящикови указали?чи тот штось учитав у інтернеті,а може ты сам лічно присутствовав кой го кололи и бывись упевненый ош уто вакцина? И тот факт ош ты ся дав укодоти тыми джямурами указує на вто ош ты робиш не на начальника ,а на рабовласника.бо нормальный адекватный начальник не зажене свого робочого колотися яковись не стопроцентнов баландов.я не коловся и не думаву ств харньов кодотися юо щи маву мозгы в голові и никоми даже не намікать на вто обыся тым ширяти и роботу маву и буду мати.вто лем у чехах на вас испытувуть тоту типа вакцину и позиравуть што з вами дале буде та пужавкть вас ош не ювозьмуть тя на ставбу малтер тягати кить ся не вколеш.у адекватных цивілізованых странах нико никого нич не заставлять и вже давно забили на тот коровавірус бо видятб ош уто лохотрон.и щи єдно .ты ся ширнув тыми помыями та ты упевненый ош білше не захвлрієш ?чи треба ти буде и другу,и тритю,и четверту дозу,а дале сьанеш залежный уд того ги якыйись наркоша уд того и після п'ятої дозы напишуть ти ош у тебе коронавірус и треба ти ищи зась дві три дозы .короче ущитко вто херня
ьак што майся добре и будь здоров.
Вітьок
9/26/2021 9:52:27 PM  |  IP: 92.112.214.***
Мигалю ты видав лічно присутствував коли Байдена із Зеленськым вакциновали?Ци тоті дохтори твої родичі,вать дуже великі цімбори,та уповіли ти чим іх кололи? Я вам із Стасом дав факт вакцинації Байдена,а Стас мені ссылку на якогось фріка очередного тыче,котрых у ютубі міліоны.І Стас,ідіот ты,бо ты робиш на начальника.Начальник кібы быв ідіотом ,та не быв бы начальником.Я тоже повторюся іщи раз,мені на вас НАСРАТИ.Чиніть што хочете,лиш пак не выйте ош без роботы сидите у карантині дома без гроши.
Всьо!!!На сьому кониць.Бо із тобов Стас общатися-собственноє достоінство тєряти.Ты главноє роби як фрікы у ютубі чешуть,та може іщи місяць протягнеш.Давно люди тоже воду через телевізор заряжали,я думав,ош дураків такых уже ниє,но ошибавимся.Такых іщи много,і ты тому прімєр.
Стас
9/25/2021 10:30:10 PM  |  IP: 128.199.31.***
Найся колють ! Але недопускати люди до роботи ніякий ідіот немає права!
мигаль
9/25/2021 10:01:46 PM  |  IP: 91.129.111.***
Пишу щи раз кить кось хоче та най ся коле тыми джямурами котрі и після тритього разу не давуть ниякої гарантії ош небудеш дале хворый.а Байден уже домак старый пердун ,та ко знає чим го там кололи,так само Зеленського и иншых ко показово на камеру типа вакциновався.
Тетяна
9/25/2021 8:51:07 PM  |  IP: 194.60.77.***
Доста вже. Бог своїх не лишить. Якщо не вірите ваші проблеми.
Стас
9/25/2021 8:35:11 PM  |  IP: 128.199.31.***
Витьок ти віриш що він вакцинувався? Понятно чому ти вириш у цей бред, ти зомбоящику довіряш на та поникай що сказав і думай вже головов , а не пятами https://youtu.be/c3PTFHijLOY поникай та не кажи ош я неправду говорю! Є факти! Чи ти і цьому не віриш!
Селюк
9/25/2021 4:58:40 PM  |  IP: 46.211.44.***