• 11:36 AM
  • неділя , 14-серпня-2022

Іршавчанину не вдалося завезти в Україну розібраний мотоцикл та обійти митне законодавство

  • 9/22/2021
  • Перегляди 398
  • Коментарі 0


Повертаючись із Чехії додому, чоловік прихопив двохколісного коня, аби «тишком-нишком» перевезти його мікроавтобусом та й ще у розібраному стані в багажному відсіку серед особистих речей інших громадян, аби уникнути сплати митних платежів. 

Перетинав українсько-угорський кордон 28-річний житель Іршавщини на митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці в якості пасажира на мікроавтобусі разом  з іншими співвітчизниками, повідомляють у прес службі Закарпатської митниці.

Під час проходження митно-прикордонного контролю вони обрали спрощену смугу – «зелений коридор», тим самим кожен декларував чесні наміри перетнути кордон. 

- Обравши «зелений коридор», громадяни звільняються від подання письмової митної декларації, - уточнюють інспектори управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці. І додають: - Втім, це не означає звільнення від обов'язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України.
Тому митники вирішили перевірити доброчесність громадян, провівши огляд багажного відсіку мікроавтобуса. Інтуїція їх вкотре не підвела! Серед особистих речей був виявлений мотоцикл іноземного виробництва марки «КТМ», у розібраному стані та бувший у використанні Власником його виявився саме молодий закарпатець.
Тож, порушивши встановлений порядок проходження митного контролю в зоні спрощеного митного контролю, відносно чоловіка митники задокументували протокол за статтею 471 Митного кодексу України.

Наразі незадекларований мотоцикл вилучено, а його вартість визначить спеціаліст-експерт.

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News