• 3:40 PM
  • понеділок , 16-травня-2022

На Закарпатті очікується погіршення погодних умов

  • 8/31/2021
  • Перегляди 183
  • Коментарі 0

Ввечері 31 серпня та вночі 1 вересня на більшій частині території Закарпатської області очікуються значні дощі, на сході переважно сильні дощі. Грози, під час гроз шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Також у другій половині доби 31 серпня та 1 вересня на річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води на 0.3-1.0 м, над рівнями на 8 годину 31.08, в межах корінних берегів без негативних наслідків.

В місцях проходження сильних дощів очікується формування значного місцевого та схилового стоку з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав, швидкоплинне підвищення рівнів води на малих водотоках, в гірських районах існує загроза сходу невеликих селів та зсувів грунту (рівень небезпеки помаранчевий).

По мірі розвитку синоптичної ситуації будуть уточнюватись гідрологічні прогнози.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News