• 5:40 PM
  • середа , 7-червня-2023

Зарічанські фермери зазнають збитків через погодні умови (Відео)

  • 8/28/2021
  • Перегляди 819
  • Коментарі 7

Село Заріччя, що в Хустському районі славиться тим, що його жителі самостійно вирощують тут найрізноманітніші овочі. Майже кожен вільний клаптик землі відведений під теплиці та городи. Зібраний урожай селяни постачають по всій країні.

Заріччя, що на Хустщині, здавна славиться багатством врожайних культур. Тут вирощують капусту, помідори, перець, баклажани, буряки та багато інших овочів. Все завдяки теплицям, якими тут володіє чи не кожен житель села.Фермери скаржаться, що цього року їм особливо складно було отримати хоч мінімальний прибуток. Витрати на посадку та оброблення рослин з кожним роком зростають, а ціни на їх продукцію не покривають навіть витрат на її вирощування та збір.Власники теплиць господарюють, наймаючи робітників, але частіше працюють цілими сім’ями.Овочі, вирощені в теплицях є екологічно чистими та безпечними для споживання – каже фермер.Погодні умови цього року були не зовсім сприятливими для фермерів. Бурі і грози нанесли багато збитків. Тепличне укриття доводилось часто міняти, а це не дешеве задоволення.Зарічани кажуть, що з такими темпами розвитку, традиція багатьох поколінь і сімей села невдовзі припинить своє існування. Адже справа стала не тільки не прибутковою, а й почала приносити збитки.Незважаючи на всі труднощі, робота на Зарічанських теплицях продовжується, вже почали збирати перший осінній урожай. Однак з кожним роком фермерські господарства опиняються у складніших економічних умовах.Телекомпанія "М-Студіо"

Коментарі (7)
...
8/30/2021 5:38:06 PM  |  IP: 194.0.157.***
Правду люди пишуть, якби поклали налог нелише на теплиці ,воду,а й незаконну найману робочу силу говорили б иншак.А то весь час жалуються ой як їм погано жити.Дати їм лиміт на посадку с/г продукції як давуть нам на газ і світло .А ті хто буде нарушати даний закон ,штрафувати у 100кратному розмірі,може товди люди стануть цінити нелише свої кармани набиті грошима а й природу.
Толя
8/29/2021 11:54:54 PM  |  IP: 194.60.77.***
Ага ревуть Що не выходить нич, а Дале ангари ростуть, iм би треба ош би на 10 мерсiв новых за один рiк заробили! Та якщо не выходить та несадiть нич, а йдiть на заробiтки та там вам май вийде! Задовбали зI своiм бiдканьом!
Кнедлик
8/29/2021 2:02:10 PM  |  IP: 193.142.219.***
Ревуть про убитки , а у самих мерседиси по 70к $
іван
8/29/2021 1:42:58 PM  |  IP: 194.0.157.***
А вто што осенив не мош дихнути бо палять попригу и пльонку вто нич.а вто што з ріки беруть безконтрольно воду вто нич. а вто што прямо з села в ріку безконтрольно идуть нечистоти вто ничю акілько отрови из мадярів купувуть и вто ми ізідаєме вто што и мош говорити ищи кулько.....гаражі з каміонами довкола по селах а податок іде в зарічя....ищи ревуть из таким газдованьом вобще беде другий чорнобиль лише хімічний.
Кнедлик
8/29/2021 12:46:56 PM  |  IP: 193.142.219.***
А держава зазнає збитків через те що вони не платять податки
...
8/28/2021 11:30:23 PM  |  IP: 194.0.157.***
Доброго вечора.Знаете я немаю нічого проти Зарічча люди трудяться з ранку до ночі щоб кормити свої сімі і всіх інших сільсько господарською продукціеюю Але давайте глянемо правді в очі якщо вони садитимуть не по сто тисяч капусти помідорів баклажанів і всіеї іншої продукції так багато то можливо і ціна її буде вища .Це по перше по друге ви незадумувались надтим чому так змінюеться погода можливо кожному навкруги потрібно глянути адже дане село ЗАСТЕЛЕНЕ МАЙЖЕ ПОВНІСТЮ ПОЛІЕТИЛЕНОМ.Теплиці такі що ФУРИ в ній можуть їздити.По трете це колись люди їли помідори капусту огірки і всяку іншу зеленину лише літом .А зараз цього всього вдосталь круглий рік у супермаркетах і набазарах.По четверте люди які займаються с\г продукціею спочатку висаджують все в городи а потім ще продають росаду скажіть де логіка хтож тоді куплятиме готову продукцію коли у кожного на городі е щось свое.Моя всім порада зменшіть кількість висадки с\г продукції одразу побачите що і ціна буде вища і затрат менше.Як кажуть все в БОЖИХ руках не треба від Бога брати силою бо маемо тещо маемо.Тож задумаймося маемо те що маемо і не винім никого лише самі себе.
Віталій
8/28/2021 9:58:30 PM  |  IP: 94.153.41.***
А ви зрівняйте ще гори кругом Заріччя, вивезіть і продайте землю на підсипку. Ви ж дебіли, не розумієте що вітер змінить клімат назавжди в селі, пару градусів нижче, й будете помідори зривати в липні, як на Осої...

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News