• 4:54 PM
  • неділя , 14-серпня-2022

Іршавський ліцей посів 13 місце за результатами ЗНО на Закарпатті

  • 8/26/2021
  • Перегляди 762
  • Коментарі 0

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Закарпатської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2021 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2021 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Згідно рейтингових таблиць, на території колишнього Іршавського району найкращий результат у Іршавського ліцею - 13 місце. Потім на 58 місці Малораковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

До ста найкращих шкіл області також потрапили Білківська ЗОШ І-ІІІ ст. (82 місце ), Іршавський ліцей #1 (83 місце), Броньківська ЗОШ І-ІІІ ст (98 місце) та Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст. (99 місце).
Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News