Огляд перших матчів за Кубок Закарпаття 2021. 1/4 фіналу

• 7/12/2021
  • Перегляди 194
  • Коментарі 0

11 липня на футбольних полях області пройшли ігри 1/4 Кубку області серед аматорських команд.

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 1:7

Голи: Василь Ковтун, 8; Володимир Варваринець, 17; Василь Куделко, 23; Яромир Лобода, 30, 62; Євгеній Русин, 59; Михайло Чедрик, 66; Микола Ількович, 80 (автогол).

Попередження: Василь Куделко, 82 («Севлюш»).

У цьому матчі забивали сім футболістів з однієї команди. Не обійшлося й без курйозного голу у свої ворота в результаті неузгоджених дій захисника та воротаря. Та в підсумку все ж закономірна розгромна перемога виноградівців на класі. Вони тотально переважали господарів і ще до перерви змусили його чотири рази виймати м’яча із сітки. У другому таймі «Севлюш» більше діяв за рахунком. Намагалися атакувати й СДЮСШОРівці. Зрештою, в в одному з епізодів були винагороджені автоголом «Севлюша» у результаті невдалого відпасування м’яча назад.

ФК «Вільхівці» – ФК «Бужора» (Іршава) – 1:2

Голи: Іван Скунзяк, 36 – Юрій Сінкін, 35; Ерік Івашко, 84.

Попередження: Вадим Веселовський, 45; Роберт Товт, 55; Василь Габор, 62; Андрій Гаврилів, 84; Вадим Селещук, 90+2 – Іван Веждел, 75; Мирослав Ломага, 78.

Матч очікувався непростим, і події в ньому тільки це підтвердили. Гра видалася непоступливою. Гості відкрили рахунок першими, але тут же пропустили. До перерви паритет в 1:1 так і зберігся. Другий тайм теж запам’ятався напруженістю, небажанням команд програвати. І все ж наприкінці зустрічі чемпіон області таки відзначився переможним голом.

ФК «Поляна» – СК «Карпати» (Рахів) – 5:1

Голи: Андрій Русин, 10+, 21, 61; Стегура Степан, 36, 89 – Іван Микуличинський, 64.

Попередження: Мирон Гулович, 45; Едуард Мельник, 58 – Андрій Мерцин, 84; Юрій Микуличинський, 84.

Вилучення: Павло Кучінка, 84 (агресивна поведінка – грубий поштовх суперника під час зупинки гри).

Швидкий гол, загалом націленість на ворота суперника й підтримка значної кількості вболівальників зробили свою справу – «Поляна» впевнено перемогла «Карпати». Більше того, навіть коли зосталася в меншості, то зуміла поставити вагому переможну крапку в самісінькому кінці зустрічі. У рахівців попереду виходило менш результативно, тому вони награли тільки гол престижу.

ФК «Хуст» – ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – 0:0

Попередження: Михайло Фляшко, 43; Владислав Хайнас, 68; Владислав Іванов, 89; Максим Кодря, 89 – Мирослав Скрип, 41; Іван Ільчук, 49; Едгар Русин, 63; Владислав Сидоренко, 74; Богдан Зуб, 87; Михайло Медведєв, 90+3.

Нинішні гості зробили висновки з попередньої невдачі в чемпіонаті й протиставили суперникові значно організованішу гру. Загалом обидві команди створювали моменти, змагалися нарівні, але захисники маху не дали, отож десь і закономірні 0:0. А кількість попереджень тільки говорить про напруженість протистояння, у якому ніхто не хотів поступатися.

Чвертьфінальні перші матчі видалися строкатими з погляду результатів. Більше гра давалася гостям. У половині зустрічей зроблено вагому заявку на загальну перемогу.