• 3:37 AM
  • четвер , 29-вересня-2022

ТК «БеркутБуд» відзначив 33-й рік із часу заснування компанії

  • 6/25/2021
  • Перегляди 431
  • Коментарі 0

Торговий комплекс «БеркутБуд» - найбільша і найстарша в області мережа магазинів-складів із продажу будівельних  матеріалів та металопрокату


З «Беркутом» будувалися або робили ремонт вже кілька поколінь закарпатців. І незважаючи напояву гіпер-маркетів, сюди продовжують приходити по якісні перевірені товари, фахову консультацію, відмінне обслуговування.

На сьогодні «БеркутБуд» - це близько 7 тис.найменувань товарів у 27 товарних групах, 8 магазинів-складів та 2 гуртово-роздрібні склади у різних районах Закарпаття. Це сектори роздрібної,оптової торгівлі, об’єктного та індивідуального обслуговування майстрів. А також це компанія з чітко відлагодженими бізнес-процесами, транспортно-логістичною мережею та новітньою автоматизованою системою управління підприємством.

Вже не перший рік корпоративний день народження колектив відзначає підкоренням однієї з Карпатських гір.
 Цього разу піднімалися на Боржавський хребет та здійняли прапор «БеркутБуду» одразу на двох вершинах –г. Гимба (1491 м.) та г. Високий Верх (1598 м.) За словами генерального директора  фірми Андрія Сугая, це символічна традиція, яка дозволяє підсумувати досягнення і задати вектор руху на майбутнє. Крім того, тімбілдинг – чудова нагода усім разом весело і корисно провести час.
Цими днями «БеркутБуд» приймає вітання знагоди свого 33-річчя від партнерів, клієнтів та самих своїх працівників. Приєднуємось до побажань та публікуємо окремі відгуки у нашому матеріалі.

 

Партнери і клієнти

Євген Олійник, директор ТОВ “Проектно-будівельний комплекс”:

«Разом з БеркутБудом наша компанія побудувала вже не один будинок. Це надійний партнер, з яким приємно працювати. Дякуємо! Вітаємо з 33-річчям!»

  

Владислав Семйон, покупець-майстер (м. Ужгород):

«Дякую, БеркутБуд, за постійний розвиток та клієнторієнтовність. Працюю разом з Вами вже не перший рік, віднедавна долучився до програми“Майстер”. Тепер маю накопичувальну картку, постійно отримую бонуси і купувати у Вас стало ще вигідніше».

 

Іван Ярема, покупець (смт. Вишково):

«Я співпрацюю разом з БеркутБудом вже більше 10 років!Мені здається, це найяскравіший показник сервісу та якості обслуговування, які пропонує фірма. Бажаю нам із Вами ще більше років співпраці».

 

Василь Довгий, покупець (м. Мукачево):

«Бути Вашим партнером - означає бути впевненим у завтрашньому дні власного бізнесу, адже БеркутБуд - це про стабільність та надійність взаємовідносин. Дякую всій команді!»

 

Артур Мороз, покупець (м. Мукачево):

«Вітаю БеркутБуд з днем народження! Залишайтеся і надалі такою сучасною та прогресивною компанією, здатною задовольнити всі вимоги покупців».

 

Віталій Коціпак, постійний покупець (м.Ужгород):

Вітаю БеркутБуд з днем народження! Бажаю плідних років роботи та вдячних покупців, адже можу сміливо сказати з власного досвіду, що БеркутБуд — це завжди якісний сервіс та індивідуальний підхід до кожного.

 

Працівники

Юрій Ремета, комерційний директор:

«Вітаю БеркутБуд з днем народження! Я особисто вдячний компанії за те, що ми не стоїмо на одному місці і постійно шукаємо нові шляхи розвитку, нові форми продажів, нових клієнтів, щодня удосконалюємо наш сервіс.Працювати в такому динамічному середовищі з надійною командою однодумців — суцільне задоволення».

 

Віктор Бідяк, керівник відділу об'єктних продажів:

«БеркутБуд — це сучасна компанія з великими можливостями, які доступні кожному. Мій шлях на БеркутБуд починався з позиції комірника, а зараз я працюю топ-менеджером з продажу. Я вдячний своїй компанії за те, що тут повірили в мої сили. З днем народження!»

 

Марія Стегура, менеджер з продажу:

«Я працюю в компанії БеркутБуд близько 20 років. Для мене це вже не просто робота - тут знаходиться моя друга сім'я, мої друзі-колеги, всі, вже добре знайомі, клієнти. Я починаю та закінчую свій робочий день з посмішкою, чого бажаю всім! Вітаю моїх колег з цим прекрасним святом і бажаю всім нам відсвяткувати ще не один день народження БеркутБуду!»

 


Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News