• 2:56 AM
  • субота , 10-червня-2023

Віктор Симканинець пройшов навчання у Школі комунікацій “ЧЕСНО.Громади” наприкінці травня у Києві

  • 6/8/2021
  • Перегляди 778
  • Коментарі 2

"Ми проаналізували інформаційні платформи у низці громад і зрозуміли, що є необхідність, аби мери більше консультувалися зі своєю громадою щодо того, як вирішувати проблеми містян та які питання є пріоритетними.

Саме тому Рух ЧЕСНО вирішив запустити Школу комунікації для голів ТГ. Це перша “жива” подія після завершення чергового локдауну, тож кількість учасників була обмеженою. Але цей формат ми плануємо надалі масштабувати”, - зазначає лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

Голова Іршавської громади (Закарпаття) Віктор Симканинець зауважив:

“Я недооцінював важливість комунікацій через сайт громади та соціальні мережі. Буду більше цьому приділяти уваги. Звичайно, роботи багато, але готові працювати. Записав багато порад по сайту, як краще робити новини”, йдеться у повідомленні Руху ЧЕСНО.
Разом з експертами із “ШоТам” та Ukrainer голови громад проаналізували інвестиційні можливості громад та туристичний потенціал регіону. 

“Наш проект “ШоТам” - це медіа позитивних новин, які переглядають п'ять мільйонів користувачів щомісяця. Ми вже знімали ролики про позитивні зміни у громадах та цікаві місця, аби привабити туристів. З головами громад-учасниць ми вже визначили, чим їхні ОТГ можуть бути цікаві мільйонам українців. Наші знімальні групи вже на низькому старті”, - каже Сергій Колесніков, співзасновник і шеф-редактор “ШоТам”. 

Коментарі (2)
ТриЗуб
6/11/2021 7:43:58 PM  |  IP: 54.36.116.***
Ну й добре.Може там навчали,як дорогу до Ільниці поремонтувати
іршавчанин
6/10/2021 11:14:07 PM  |  IP: 31.41.94.***
від типирь Симканинець перестане брати гроші за прийняття на роботу бо дотипирь на роботу любу лише за блат

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News