• Коментарі 0

ФК «Хуст» – ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – 4:0 (юнаки – 0:1)

Голи: Петро Луців, 32; Михайло Фляшко, 42, 81; Василь Луців, 58.

Попередження: Іванов Владислав, 56; Микола Пилип, 58 – Мирослав Скрип, 36; Едуард Дзьоба, 49; Віталій Медведєв, 62; Владислав Микуляк, 67; Владислав Сидоренко, 74; Едуард Русин, 76.

«Медея» приїхала на поєдинок, маючи значну групу травмованих гравців з «основи», тоді як хустяни зібралися практично основним складом. З усім тим до перерви складалося приблизно рівне суперництво, хоч господарі зуміли відзначитися двома голами. А ось у другому таймі «Хуст» повністю переграв свого суперника. Не на користь «Медеї» було й вилучення в її складі. Отож навіть заміни не допомогли гостям з огляду на дії в меншості.

Вилучення: Василь Роботишин, 76 (СДЮСШОР – «за серйозне ігрове порушення»).

ФК «Вільхівці» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 1:1 (0:3)

Голи: Вадим Селещук, 90+2 – Юрій Віщак, 39.

Попередження: Вадим Веселовський, 75; Едуард Нергеш, 79 – Володимир Варварицнець, 65; Микола Ількович, 70; Михайло Реплюк, 71.

Вилучення: Василь Габор, 80 – Олексій Кондратюк, 80.

У першому таймі виноградівці діяли краще, а після перепочинку завдяки зробленим замінам «Вільхівці» більше створювали загострень. А «на виході» – нічия, котру, мабуть, слід уважати закономірною.

ФК «Поляна» – СК «Карпати» (Рахів) – 2:0 (6:1)

Голи: Степан Стегура, 44; Андрій Русин, 85.

Попередження: Іван Русин, 44; Степан Стегура, 63; Едуард Мельник, 68 – Василь Мачек, 41.

Вилучення: Василь Мачек, 87 (друге попередження).

У першому таймі рахівці домінували, але як часто буває: не забиваєш ти – забивають тобі. І господарі відзначилися голом у роздягальню. Після перерви суперництво команд вирівнялося, та знову ж: під завісу тайму відзначилася «Поляна». Потрібно віддати належне господарям за настирливість у нападі, та гості на поразку не заслуговували.

ФК «Бужора» (Іршава) – СДЮСШОР (Ужгород) – 3:1 (0:1)

Голи: Іван Бандурович, 71; Михайло Міговк, 74; Роман Мідяник, 82 – Ігор Кобеляк, 44.

Попередження: Ерік Івашко, 40 – Ігор Маюр, 40.

Хороша гра, у якій чи то господарі думали легко перемогти суперника, чи то СДЮСШОРівці як слід на лаштувалися на чемпіона області, але тривалий час у матчі рахунок збрігався 0:1! І лише після 26 хвилини другого тайму господарі почали по-справжньому демонструвати, хто вони є. Отож після голу в роздягальню ужгородців іршавці відповіди в другій половині другого відрізку гри трьома. Щоправда, після цього могла бути й інтрига, якби в гостей на 88 хвилині Ігор Кобеляк реалізував пенальті (зреагував воротар господарів Василь Русин).

Несподіванок у турі не сталося, а центральний поєдинок завершився внічию. Хустяни завдяки вікторії зміцнили лідерство.