• 8:47 PM
  • п'ятниця , 20-травня-2022

Білківська територіальна громада створює власне комунальне підприємство

  • 6/5/2021
  • Перегляди 563
  • Коментарі 0

2 червня відбулося третє пленарне засідання третьої сесії сільської ради VІІІ скликання. На ньому було розглянуто з десяток питань. Провів засідання сільський голова Василь Зейкан - повідомляє пресслужба Білецької сільської ради.

Народні обранці внесли зміни до сільського бюджету. Фактично здійснено перерозподіл коштів з однієї статті видатків на іншу в межах розпорядників грошей. Завдяки цьому буде здійснено оплату за комунальні послуги, надані сільській раді та закладам дошкільної освіти громади. Також було внесено технічні зміни у рішення про затвердження бюджетної програми, що стосується захисту від паводкових вод річок, потічків, кюветів від намулу й сміття, викошування амброзії, борщівника тощо.

На сесії надано дозвіл на встановлення вуличного освітлення по вулиці Зелена. Мова йде про присілок Піньковиці. Клуб села Імстичово передали в оперативне управління відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту сільради.

 На пропозицію сільського голови депутати дали старт створенню комунального підприємства сільської ради «Добробут». Воно займатиметься прибиранням сміття, знищенням відходів, збиранням та обробленням стічних вод, очисткою вулиць від снігу тощо на території всієї громади, тобто шістьох населених пунктів.

Прийнято низку рішень щодо земельних питань. Зокрема, вони стосуються затвердження проектів землеустрою, проведення відповідних торгів та земельних ділянок для обслуговування житлових будинків.  

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News