-
4/27/2021
-
1044
-
7
Спираючись на матеріали Служби безпеки України, суд визнав його винним за трьома статтями Кримінального кодексу, повідомляють у прес-службі СБУ.
Сепаратист агітував за прийняття рішень, що несуть загрозу конституційному ладу і територіальній цілісності нашої країни.
Зокрема, активно шукав допомогу для своєї підривної діяльності серед різних організацій Російської Федерації та був частим «гостем» російських ЗМІ.
А на початку 2014 року він навіть звернувся до президента РФ з проханням провести миротворчу операцію для «…відновлення дорадянського статусу Республіки Підкарпатська Русь».
У ході обшуків вилучені схеми захоплення адміністративних будівель та комунікацій регіону.
Також серед планів було залякування представників влади, створення «тимчасового уряду», блокування автомобільних і залізничних перевалів, захоплення аеропорту тощо.
Наразі сепаратиста оголошено у міждержавний розшук. Він переховується на території РФ.