• 4:43 AM
  • понеділок , 28-листопада-2022

Петро Добромільський стане заступником голови Закарпатської ОДА

  • 4/14/2021
  • Перегляди 2151
  • Коментарі 12

Про кадрове призначення повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді України Василь Мокан у своєму Телеграм каналі, передає mukachevo.net. 

На засіданні Кабміну 14 квітня, уряд погодив призначення Добромільського Петра Петровича - заступником голови Закарпатської ОДА.

Коментарі (12)
Павло
4/16/2021 11:53:21 AM  |  IP: 193.34.173.***
Балога воспитав, а потім предателі втікли від нього як криси із потупаючого корабля..в біблії так пише, предетелям в ад, а праведникам в царство..всьому свій час і кожному воздасться по його земних ділах, там ніхто невідкупиться
Вітьок
4/16/2021 11:15:12 AM  |  IP: 206.189.205.***
Павло,вы думаєте ош сись "свій" буде штось робити туй?Болт увін забив на нас туй усіх.Де быв коли чилядь путь у Білках перекрывала?Кой му ся треба было попіарити,та знав на коньови скакати,а типирь радый ош урвався,та срав туй ушиткым.І з чого вы взяли ош кось му завидує?Лічно я бым не хотів обы мені і моїв сім'ї так лали,ги йому люди лауть.А у своїх писаннях мы просто высловлюєме свої думкы.Нико і не думав ош коментаріями штось поміняться.
Павло
4/16/2021 9:04:20 AM  |  IP: 193.34.173.***
Писаки незавідуйте .най робить вам неодно? ліпше свій як чужий, ваші писаня і так нич непоміняють
Вітьок
4/15/2021 10:08:28 PM  |  IP: 178.128.145.***
Petr.
Кібы лише цех у Ільници.Тото чмо много чого розпиляло,і не лише фізично,но іщи "пиляли" много инакшого.Мусора в курсі,мау на увазі начальство,прокурня,судді.Короче усі у ділі.Так што даже і рипатися нєхер.У знакомого,што папіря мутив добромілі,станка,і т.п.,коли рішив од них одыйти,та рєзко пожары імилися у нього і родичів.Утік у німці.При чому забрав і сім'ю,і батьків.Бо туй могли умерти "случайно" од коронавіруса.
Там люди така херня,што нам ся і не снило.
Пишу нашим спецслужбам-У МЕНЕ НИЧ НИЄ.
Petr
4/15/2021 4:38:20 PM  |  IP: 95.134.5.***
Цех в ільниці порізав на жилізо тай пішов на підвищення
Нич
4/15/2021 4:00:23 PM  |  IP: 31.41.94.***
Заправки навідкривать ищи
Читач
4/14/2021 11:03:21 PM  |  IP: 94.230.146.***
До речі.. типирь розуміву чого дітей не пускавуть до садика і школи, таке побачити-заікатися начне покоління
Читиич
4/14/2021 10:58:42 PM  |  IP: 94.230.146.***
Ачей бог обийшов закарпаття, и СВИНЯМ дав перевагу?
Петро
4/14/2021 8:22:29 PM  |  IP: 193.142.219.***
Тепер буде можливість скупити всю Закарпатську обл.
Кнедлик
4/14/2021 7:12:42 PM  |  IP: 193.142.219.***
Тг був сарказм?

Prev12Next