• 7:04 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

Молодий батько Петро Орос з Іршавщини потребує термінової допомоги

  • 4/2/2021
  • Перегляди 1203
  • Коментарі 0

У Петра Ороса з Іршавщини на початку року виявили гострий лімфобластний лейкоз.


Т-клітинний лімфобластний лейкоз – такий діагноз ще в січні поставили лікарі жителю Іршавщини Петру Оросу. Лікування проходить в Києві,адже за такий діагноз беруться не всі. Перший етап першого курсу лікування чоловік вже пройшов,і вже є певні результати,та лікування потрібно продовжувати,а для цього необхідні чималі кошти.Далі історія від жінки Петра Ороса: "Після новорічних свят, десь 12-13 числа у чоловіка піднялася температура , спочатку незначна і не велика. Але день за днем вона стала підніматися і підніматися.Ми одразу звернулися до нашого сімейного лікаря. Лікар нас одразу відправив на рентген , там виявили бронхіт , і нам на 5 днів назначили уколи. В етозі нічого не змінилося і ми вирішили піти на узі і здати аналізи тому що він на вигляд став блідний ніж зазвичай.


І тут...... аналізи і узі нам показали геть не втішні результати, в етозі ми опинилися в кабінеті лікаря онколога який зробив такий висновок"підозра на лейкоз" і нажаль в місті де ми проживаємо нема такого спеціаліста як гематолог,і перед нами стояла визначеність куда краще звернутися і ми вирішили поїхати в Києв. Але і це не одразу вдалося тому, що низка декілька денних аналізів показали дуже низький рівень гемоглобіну, і нам було проведено переливання крові. Після трьох днів переливання крові гемоглобін з 55 підняли до 85 і ми вирішили їхати в Київ.


Там ми потрапили до хорошого гематолога Карнабеди Оксани Андріївни. Клініка Інновація .


Там 25.01.21 нас було прийнято на діагностику та лікування. За декілька днів моєму чоловікові було зроблено безліч аналізів було взято матеріал з кісткового мозку, миелограма і встановлено та підтверджено такий діагноз як Т-клітинний лімфобластний лейкоз.


І вже 31.01.21 ми розпочали лікування за протоколом.


І ось вже 19.02.21 було закінчено перший курс першого етапу лікування. По аналізах та стану чоловіка в нас все добре але від лікарки прозвучали такі слова як пересадка кісткового мозку, тому що в ході дослідження було виявлено тотальне ураження кісткового мозку.


На даний момент ми знаходимося вдома для того щоб поїхати в Білорусію і здати аналізи на совмісність з донором . Чому йде розмова про Білорусію: тому що нажаль така пересадка в Україні неможлива. Грошей на пересадку нема ще точно не знаю яка сума ,але розмова йшла про 60-70 тисяч доларів. Це дуже велика і не підйомна сума для нашої сім'ї .


Тому ще я вирішила подати заявку в МОЗ щодо допомоги в лікуванні за кордоном. Там після подання всіх документів нас ставлять у чергу . Ця черга нажаль може тягнутися місяцями, а то і роками , а в нас нажаль стільки часу нема."


Допомогти родині можна переказами

Приват банк

4149499150502753

Орос Мирослава Вікторівна


Crowdfunding платформа

Хочу зібрати кошти на лікування свого чоловіка батька 2дітейКоментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News