• 3:58 AM
  • понеділок , 5-червня-2023

З понеділка відновлюється навчання у школах Іршавської громади

  • 4/2/2021
  • Перегляди 3330
  • Коментарі 37

У Іршавській громаді відбулось чергове засідання комісії з ТЕБ та НС. 


Одне з основних питань, повернення дітей до навчання в школі.


Було прийнято рішення про відновлення навчального процесу безпосередньо у закладах освіти, з понеділка,  5 квітня. Всі школи в Іршавській громаді відновлюють роботу.


Додамо,  що вчора, 01.04.2021 року розпочали роботу дошкільні навчальні заклади освіти, за умови дотриманнях всіх карантинних вимог.

Теги:
Коментарі (37)
Тетяна
4/6/2021 6:37:43 PM  |  IP: 31.41.88.***
Я не ставлюся до цих коментів серйозно. Про мало вчительку вже писала, про страх- писала. Хотіла б ще додати, що мені вас реально шкода. Чому? Самі подумайте, зрозумієте- молодці, а ні то... На цій статті вже давно ніхто не сидть, бо діалоги не змістовні. Знайдіть собі роботу. Зайняті і щасливі люди не критикують, не ціпляються за дрібне, живуть своїм життям і не шукають у інших вади, не ображають і не ображаються. Думаю людина "реп'як" на подібних сайтах має бути або адміністратор( бо розкачує коментаторів критиками для підвищення відвідувачів), хтось закомплексований, хтось не має особистого життя. Відповіді вашої вже не чекаю все одно буде не цікаво. Будьте здорові і щасливі.
мигаль
4/6/2021 3:00:48 AM  |  IP: 194.0.157.***
тетяно нико вас не хотів обідити і кить я вас обідив та перебачавуся .я лем высловлював свою думку на ваші коменты.кить вас тото повеселило та добре .хоть кось ся посміяв .видите як уто уходить ош без мене ,Вітька і Кнедлика та туй нікому бы вас было повеселити.звідаєте чи у нас дома всьо добре?айно добре. чи мы щасливі?айно .чи вы страшна я незнаву бо невідівим вас і незнаву вас.лем чого ся вас діти боять ?,,вот в чому вопрос,,я ся свойых учителів не бояв.я їх уважав. усьо .майтеся добре
Вітьок
4/5/2021 11:15:46 PM  |  IP: 178.128.153.***
Я думав,ош учителі у школі для того,обы давати знання дітям,а не обы іх ся діти бояли.З такыми "мало учителями" дійсно ліпше наухтема зробити дистанційноє навчання,обы менше діти вас боялися.Вы правильно написали,шо лікарі і пожарники круті.Но "мало учитель " там ниякым боком не упадать.Іщи тим більше,кіть його боятися діти мавуть.І давно была пословиця,правда на руськів мові "Все профессии важны,все профессии нужны". Так што не треба одокремлювати когось.Бо без стройкаша не дилибысьте у хижі/квартирі,а без фермера сиділибысте без голодні.І так про усі професії.Я не хочу обідити учителів,но вам "мало учитель " треба бы доучитися.Хотя з вашого"я ся мало з вами посміяла",вам іщи много треба учитися.
Тетяна
4/5/2021 10:08:47 PM  |  IP: 31.41.88.***
" А ти сяка, а ти така, у тебе йсе у тебе вто, а що вобще з тобов?" Не помного на вас? І це лем через одну фразу "мало вчителька". Хлопці що з вами? Я ся мало з вами посміяла, айбо вже тілько не мош. Ви адекватні? У вас дома всьо добре? Ви щасливі люди? Я страшна? Не знаю? Але я своїх вчителів боялася реально. Страшного їх обідити, боялася не правильно зробити роботу. Стрьомно буде просрати те хороше що мене навчили.
мигаль
4/5/2021 8:09:05 PM  |  IP: 194.0.157.***
Тетяно вы што така страшна што вас ся боять діти?чи вы Гітлер в юбці і крыхту учитилиця?вы не можете быти в школі єдна а поза школов инша,бо убралисьте си таку професію што зобов'язує вас фурт поводитися достойно бо діти вас видять не лем у школі а й поза нив і много в чому учителі мавуть так само ги батькы быти прикладом для діти.а вы туй возомнили ся ,,владычицьов морськов,,я бы вам посовітовав штось єдно зняти з головы.авать корону авать німб бо помного буде парадів на єдну голову.а што до того ош мы убираєме школу для діти і учителя та кить є выбор та чому бы не убрав,лем біда ош чим дале та тым меньше учителів котрых ся хоче убрать ,а всьо ,,мало учителі,,і на послідок я пишу не на діалекті а на бисіді свого народу .корінного народу нашого краю.
Вітьок
4/5/2021 3:51:40 PM  |  IP: 142.93.7.***
Та виы Тетяна така учителька што вас бояться?В учителів мало друга робота,і нияк не така,обы їх ся бояли.Но кіть вы робите так,обы ся вас бояли,та товды ясно чому вы мало учитель.І на машині не ходять,а їздять.Хотя "мало учитель " може і ходить.Вы так і не просвітили нас простых грішних,як ото "мало учитель".
Тетяна
4/5/2021 3:30:08 PM  |  IP: 31.41.88.***
Кить хочете просвітлю вас простих грішних, никаєте у яку школу давати ,які вчителі, ко тепер набирає собі в клас, яка тото вчителька чи мало чи много, чи чесна з дітьми, чи не хвора, чи корона на голові є, чи на машині ходить. А я щось подумала, і я всьотакі маву паранну професію. Як туй не бути гордою? Я вчитель: до мене приходять, я даву знання, мене поважають, бояться, завідують, ми ж" ніколи нічого не робимо", чоловікам нашим не везе, бо нерви їм треплеме, тай роблять на нас, но вчителі май круті люди після дохторів і пожарників. Но тай оби ви много не перезвідовували мало то коли мало опиту вчительського, мало зарплати но короче всьо ми мало. Но а як буду много та дам знати.
11
4/4/2021 8:10:05 PM  |  IP: 94.153.71.***
Дискримінації (((
Вітьок
4/4/2021 7:07:44 PM  |  IP: 142.93.247.***
Та завтра нам дасте відповідь коли ви мало учитель,коли много,а коли вообще не учитель?Обысьме якось порозуміли коли вы "вашоє вєлічество",а коли обычна людина.І іщи єнно ня цікавить,а мож убирати учителів,котрі учать моїх діти?Бо я на кілтко знаву,та предмети выкладауть дітям учителі,котрых затвердили на педраді.Но кіть мож убирати,та скиньте будьте добрі бланк заявы про зміну учителя для окремої учениці.Тот учитель буде окремо з дітьми заниматися,ци як?Розкажіть простым смертным "мало учитель",як ото має быти.
А про корону на голові вы самі написали,што у школі ви єнно,а після школи другоє.Ісе як?
Тетяна
4/4/2021 6:48:17 PM  |  IP: 31.41.88.***
Я маю честь відписувати таким митцям диванної думки як Мигаль,Вітьок, Кнедлик. Давно не дискутувала з реп'яками. Доводжу до вашого відома на коронавірус не хворіла, чи є корона на голові не знаю тут нехай кожен судить по собі, якщо вам не байдужа доля ваших дітей ви будете думати до кого дати вчитися до якої вчительки, тут рішайте самі.Відповіді на скарги, коментарі і пропозиції чекайте завтра

Prev1234Next