• 2:10 AM
  • середа , 21-квітня-2021

Жительку Лози оштрафували на 3 тис грн за спалювання сухої трави

  • 3/26/2021
  • Перегляди 1602
  • Коментарі 10

3060 гривень заплатить у державний бюджет мешканка с.Лоза Іршавської територіальної громади за спалювання сухої рослинності на відкритій території.

25 березня, внаслідок неконтрольованого спалювання сухої рослинності, вигоріло 0,5 га території. На дану громадянку складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самовільне випалювання рослинності або її залишків) та накладено штраф у розмірі 180 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3060грн.) , повідомляють у Іршавській ДСНС.

Попри усі заклики та заборони від рятувальників кількість пожеж у екосистемах  невпинно зростає. Лише протягом доби рятувальники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Іршава 9 разів виїжджали на гасіння пожеж сухої рослинності та чагарників на відкритих територіях. 

Шановні громадяни! Утримайтеся від практики спалювання сухої рослинності та сміття на відкритих територіях  так як це завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю людей. 

Разом з тим, нагадуємо, що відповідно до  статті 77-1. Кодексу України про адміністративні правопорушення «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» передбачено адміністративну відповідальність.

Теги:
Коментарі (10)
Кнедлик
3/30/2021 1:42:36 PM  |  IP: 193.142.219.***
А Берег кабель тоже поштрафували чи слабо? Вони також траву палять.
Тетяна
3/29/2021 1:38:07 PM  |  IP: 31.41.88.***
А як на челленицю іти та взагалі жах. Там де освячене місце на нове кладбище, люди скидують сміття. Нема старости, нема і порядку.
Лозянка
3/28/2021 11:03:42 PM  |  IP: 31.41.88.***
У кого вто між Лозов і Греблею пласмаса димить, я там живу та кладбища з машин не бачу ні вкого на городі? Кокретно треба писати по прізвищах, кіть щось є ,а не оббріхувати людей.Чорний дим не раз бачилам з вишньої вулиці то явно не з трави сухої. А ще повний шанс сміття вздовж дороги між Лозою і Греблею . Не люди , а....
Котравто така
3/27/2021 2:02:00 PM  |  IP: 46.211.25.***
Ти не пережива. До тебе скоро приїдуть.
Котрийсь.
3/27/2021 1:59:41 PM  |  IP: 46.211.25.***
Ти пацан не переживай.. До тебе скоро приїдуть.
123
3/27/2021 9:19:11 AM  |  IP: 194.39.225.***
Котравто така розумна най прийде домене думів та нагодуву її пласмасою кіть я її палю вроді в нас у лозі і мусор збиравуть а не палять коли буду палити пласмаски тоді і визивайте поліцію
Житель Лози
3/27/2021 7:29:00 AM  |  IP: 194.60.77.***
Кладбище з машин на городі. Майже в нього на всі документи є?? Тай то на городі має робитися? Там тих машин десь 20. НАСИПОМ!!!!Чого то має нам у колодязі текти. Шановна поліція, будете їхати в напрямку Лози із Греблі, зверніть увагу!!!!!
Вітьок
3/26/2021 1:13:45 PM  |  IP: 143.198.197.***
А тваринки не дышуть тым дымом од згоряння пластмасы?
??????
3/26/2021 12:58:00 PM  |  IP: 94.153.82.***
Пане Добродій. В пластмасі хоча б тваринки не сплять
Добродій
3/26/2021 12:00:04 PM  |  IP: 194.60.77.***
А то шо в Лозі у чоловіка на городі машини розбираються, то ніхто не бачить? Димить пластмаса цілу ніч.

Prev1Next