• 1:19 AM
  • середа , 21-квітня-2021

Уряд заборонив знаходитися на території загального користування без захисних масок та респіраторів

  • 3/23/2021
  • Перегляди 1438
  • Коментарі 12

Уряд заборонив знаходитися на території загального користування без захисних масок та респіраторів. Такі обмеження поширюються на регіони, які потрапили в "червону" зону.

Так, у постанові Кабінету міністрів від 22 березня зазначено, що у "червоних" зонах людям заборонено "перебувати на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот", передає Суспільне.Закарпаття.


У статті 13 закону України про благоустрій населених пунктів написано, що до території загального користування належать:

• парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки - пам'ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;

• пам'ятки культурної та історичної спадщини;

• майдани, площі, бульвари, проспекти;

• вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;

• пляжі;

• кладовища.

Крім цього, уряд заборонив роботу підвісних канатних доріг. Також у разі встановлення "червоного" рівня епідемічної небезпеки під час оздоровчої зміни в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку, робота такого закладу триватиме до кінця зазначеної зміни з дотриманням протиепідемічних заходів.

Коментарі (12)
Кнедлик
3/24/2021 7:30:25 PM  |  IP: 193.142.219.***
"бидло..." уповів чел який **** всіх поливає ко йому не любиться
Вітьок
3/24/2021 3:55:18 PM  |  IP: 178.128.21.***
Кнедлику видко ош ты быдло необразованоє.Товды і область у червонів зоні не была.Ты іщи уповіш ош 10 років тому тоже без маскы ходили.Так что я не перекручуву.Ото ты дурницю пишеш.
Кнедлик
3/24/2021 3:00:55 PM  |  IP: 193.142.219.***
Вітьок ти хворий на голову? Я писав що коли ходили до школи. Не перекручуй слова так як Заїка та Сак
Мiша
3/24/2021 2:27:37 PM  |  IP: 64.227.115.***
Ти собi свою дисциплiну держи i ходи вiчно в наморднику!тот тебе намордник не спасе i нiкого! Лише хлопче дiстанеш ще бiльш хвороб вiд того намордника!
Андрій
3/24/2021 1:00:54 PM  |  IP: 91.50.150.***
Весь цивілізований світ носить маски по приміщеннях і вулиці. А Ви клоуни тут переливпєтеиз пустого в порлжньоє-, одне і те саме. Ви такі самі безвідаовідальні і безкорисні як і гаша держава. Май рлзумних ги ви Міші, Мигалі і Вітьки нема уже. Зато і державп у нас недорлзвинута ізза ттаких! А хто попвий хтр нє то час покпже. Но треба дисципліну усім держати без винятку!
Вітьок
3/24/2021 1:00:08 PM  |  IP: 167.99.254.***
Кнедлику,пак у Іршаві школы давно на карантин закрыті.Та коли ты учителів відів у школі без масок?
Мiша
3/24/2021 12:30:24 PM  |  IP: 146.185.133.***
Даже на цих плакатах пише якi вони наклеiли на дверi, що маску мають носити люди якi мають ознаки хвороби, а тут цi клоуни вже собi придумовують на вулицi ходити в наморднику! Колотять людям голови лише! Штрафи суди мечуть у мусор, тому що цей весь цирк не законно введений! Ну э такi що i заплатять !
Кнедлик
3/24/2021 12:02:11 PM  |  IP: 193.142.219.***
Пиздець, у школі жоден вчитель маску не носить, а на вулиці вже треба.. Напишу наперед умнікам: маю двох дітей та часто відвідував школу та жодного разу не бачив вчителя у школі з маскою.
дохтор іван
3/24/2021 8:18:30 AM  |  IP: 194.0.157.***
мигалю кіть хочеш не носи маску я ти дозволяю.
мигаль
3/23/2021 8:44:46 PM  |  IP: 194.0.157.***
Вітьок пак оно то так но сходи кить маєш дяку в нашу поліклініку там на 1 поверсі десь межи кабінетами травматолога і онколога напротив на стіні висить така собі цидола ош як і коли треба носити маску.та най тоты гандоны штопані з уряду ідуть далеко.бо чим білше будеме вестися на тоті їхні безсмысленні указкы та будуть ищи май нагліти нидоброє быїм было

Prev12Next