• 1:28 AM
  • середа , 21-квітня-2021

З дистанційного навчання на весняні канікули

  • 3/22/2021
  • Перегляди 1255
  • Коментарі 10

Відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іршавської міської ради, де було розглянуто питання щодо стану епідемічної ситуації на території громади.

Заслухавши інформацію доповідачів, ситуація із захворюваності на COVID-19 в цілому у територіальній громаді залишається нестабільною та набула за останній тиждень тенденції до погіршення, зокрема станом на 19.03.2021. - повідомляють у Іршавській міській раді.  


Тому продовжили до 26.03.2021 карантин в закладах позашкільної та  дошкільної освіти, культури та спорту, а у закладах шкільної освіти – пішли на весняні канікули з 22.03.2021 року по 26.03.2021 року.


Теги:
Коментарі (10)
мигаль
3/26/2021 10:53:39 AM  |  IP: 194.0.157.***
,,до невчителів,, нико не каже ош учителі у всьому винні.мої діти до канікулів каждоє рано вставали ,сідали перед компом,ноутом,і чекали звонка в групу уд учителя на дистанційноє навчання,но луже много было што нико нее звонив і урока не было.Чому?пак учителі пішли на дист.навчання із збереженням зарплаты а многі просто забили на вто.сидять дома чіхавуть ся в єдно місто і всьо,а зарплата іде і до речі в них она не сама мала.....Вітьок я писав ош были урока на котрых было 3-5 діти.а двычі малый быв сам.туй уже питания до батьків як они позиравуть за дітьми і як требувуть уд них учитися.коли діти прогулювуть урокы учителі авать класный керівник мавуть про вто вповісти батькам .а батькы вже мавуть на вто якось правильно реаговати.
Вітьок
3/26/2021 10:03:10 AM  |  IP: 142.93.13.***
Мигалю,а коли діти просто прогулювуть школу,та што товды?Вообще ї закрыти,бо не усі приходять на урокы.Котра дітина захоче учитися,та буде учитися і дистанційно,а котра нєт,та годинись її хоть до парты у школі прив'язати,і так не буде ся учити.А тот ко там чирькав ош батькам зарплату платити а не учителям,та будьте добрі товды вообще діти заберіть із школы,та учіть іх дома самі.А дале поникаєме што з них уросте.В принципі улиці тоже комусь треба замітати.
Для невчитилів.
3/25/2021 10:47:50 PM  |  IP: 194.60.77.***
До тих кому все вчителі винні питання є!!!Чому ви самі на вчителів вчитися не пішли???Шановні, давайте будемо чесні один з одним...Вчителі особисто школу не закривали і зарплата у них далеко не європейська. А от робота - це зовсім інше. Бо коли ви вдома говорите про педагогів ТАК ви забуваєте, що ваші діте це чують і це не приносить їм мотивації до навчання.Тож в такому випадку вони просто порушують дисципліну на уроці. А це в свою чергу заважає вчитись тим, хто дійсноо цього прагне. Так, такий порядок навчання не влаштує батьків але кожен має ці факти враховувати, а не тратити час для поливання когось брудом.
мигаль
3/25/2021 4:18:59 PM  |  IP: 194.0.157.***
плюс до всього дуже часто учителі просто не звонять в групу на урок і урок не проводиться.а в 90% случаїв на уроках з цілого класу 3-5 діти но та што вто за навчання ?
До ілона
3/25/2021 12:25:03 PM  |  IP: 194.0.157.***
За що вчителям платити?за те що дома шаряться,батькам платити зате,що виконують роботу вчителів,бо вчителі і так мають зарплату і крім зарплати подарунки у зарплату
Ілона
3/24/2021 8:50:05 PM  |  IP: 194.60.77.***
В дітей нема дистанційного навчання - це просто навчання на відстані! Скинути у Вайбер номер завдання і параграф це не навчання! Діти отупіли вдома. Що їх чекає у майбутньому?! Тим паче грошей на отоплення приміщень завжди буде не вистачати, якщо зараз на зарплати вчителям не вистачає...((( Бідна ОТГ(((
До мами!!!
3/23/2021 5:58:40 PM  |  IP: 194.0.157.***
ДНЗ закриті через економію ,а не через карантин.
Мама
3/23/2021 1:26:07 PM  |  IP: 193.142.219.***
ДНЗ сусідніх з Іршавою сіл працюють в умовах карантину. У той же час іршавські садочки закриті. З ким залишати діток батькам, які працюють? Пропонуємо батькам садочків Іршавської ОТГ зібратися 24.03 о 10 год к.ч. біля сонячного годинника і задати питання міському голові!
Мама
3/23/2021 1:25:56 PM  |  IP: 193.142.219.***
ДНЗ сусідніх з Іршавою сіл працюють в умовах карантину. У той же час іршавські садочки закриті. З ким залишати діток батькам, які працюють? Пропонуємо батькам садочків Іршавської ОТГ зібратися 24.03 о 10 год к.ч. біля сонячного годинника і задати питання міському голові!
Гребля
3/23/2021 7:26:23 AM  |  IP: 94.153.13.***
У Зарічанській ОТГ
Діти ходять у школу 1-4 класи

Prev1Next