• 9:55 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

Рената Жідов з Чорного Потоку виборола перше місце на конкурсі в Данії

  • 3/4/2021
  • Перегляди 1080
  • Коментарі 0

Схоже, зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Кирниченька» вкотре накрила злива нагород.

На початку року тріо цього колективу зайняло призове місце на обласному конкурсі «Закарпатська колядка-2021». У якості подарунка дівчатка отримали путівку в санаторій «Теплиця». Нещодавно стало відомо, що вихованка цього ансамблю Поліна Тернинко значиться серед президентських стипендіатів. Юна співачка була настільки розчулена, що першою грошовою винагородою вирішила поділитися з колективом, в якому формувалася як творча особистість, а також дати пожертву в храм, подякувавши Богу за таланти.

А днями до Іршавщини дійшла приємна звістка аж із Копенгагена. У цьому місті – столиці Данії в онлайн-режимі відбувся міжнародний конкурс «Копенгаген старс – 2021». Учасниця «Кирниченьки» Рената Жідов з Чорного Потоку виборола перше місце в номінації «Естрадний вокал». Це круте поповнення скарбниці нагород згаданого ансамблю. 


За словами керівниці «Кирниченьки» Едіти Василівни Токар-Канчій, перемога давалася нелегко, але її смак справді солодкий. Довелося добре «спітніти» під час підготовки, та результат того вартує. Ренатка увійшла до складу призерів, хоча було чимало учасників з Латвії, Вірменії, Литви, Естонії, Фінляндії, Італії, Болгарії, України та інших. 

Едіта Василівна дуже тішиться досягненнями своїх вихованців. Воно й не дивно, адже жінка просто пломеніє від улюбленої справи життя. Каже, що Ренатка займається у неї з другого класу. Вона дуже артистична, вміє, як то кажуть, себе подати, здібна. Неодноразово займала призові місця на міжнародних конкурсах в інших країнах. Ще на початку свого співочого шляху в складі ансамблю виступала в «Артеку» і виконувала пісню Христини Соловій. Тоді публіка аплодувала їй стоячи і підсвічувала запальничками. Дівчинка походить із співочого роду. Її обидві бабусі: як по маминій, так і по батьковій лінії дуже любили пісню і мали до неї неабиякий хист. Та й батько Ренатки, Іван, теж полюбляє поспівати. Про такі подробиці усі односельці добре знають і пам’ятають. Коли мама Івана поверталася з колгоспу, то її дзвінкий і щирий спів не раз линув, наче річка з берегів. І всі в селі казали: «О, то вже наші з роботи йдуть». 

Судячи з тенденції, яка склалася в «Кирниченьці», найближчим часом має дійти черга до наступного учасника ансамблю нас чимось приємним здивувати. Що ж, з нетерпінням, затамувавши подих, чекаємо… 

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News