• 1:44 PM
  • вівторок , 28-вересня-2021

В обласному центрі померла породілля з с.Довге

  • 3/3/2021
  • Перегляди 1170
  • Коментарі 41

В Ужгороді в післяпологовому періоді, померла жителька села Довге, що на Іршавщині. Жінці було 29 років. Вона народжувала вже вдруге.

Як розповіли у ІА ”Закарпатський ДІАЛОГ” чоловік померлої – Сергій, 16 лютого він привіз жінку в Іршавську районну лікарню. Тут перенаправили до обласної лікарні, де взяли біоматеріал на ПЛР-тестування і встановили діагноз ”Covid-19”. У цьому медзакладі Інга провела останні 2 тижні свого життя.

Кілька днів тому їй зробили кесарів розтин. Дитинка народилася живою, а от 29-річна породілля так і не опритомніла. Вона померла 1 березня, так і не побачивши новонароджене немовля.

Коментарі (41)
мигаль
3/6/2021 9:21:22 AM  |  IP: 194.0.157.***
Вітьок як што мені пояснити?прочитай мої коментарії што касавуться ковіду (лем уважно)там много питань,а дакотрі по пару раз на котрі ты не відповів а лем фури уверташ ся та зачинаш писати хуть што лем не вто што тя звідавуть
Вітьок
3/6/2021 8:22:31 AM  |  IP: 207.154.254.***
Взаімно ААА.
ААА
3/6/2021 7:09:09 AM  |  IP: 194.0.157.***
Знаеш Вітьок ,я вижу ти недалекий чоловік,што стінов у голову ,што головов у стіну ,вшитко едно.Так што шкодати відписувати.Видно тебе ,не лише коронавірус вхопив ,ай іще много всяких других вірусів,тож удачі влікуванні.
Вітьок
3/5/2021 11:23:32 PM  |  IP: 68.183.39.***
ААА угрожати мені туй не треба.Вычислять.Вычіслілка іщи не уросла.І я вас не обзывав.А секта всємірного заговору,уто придуманноє.І я писав,што оті ко вірить у тот заговор,та гонни создати свою секту.Вас нико не обзывать.І тым більше не угрожає здоровля "поправляти".
Вітьок
3/5/2021 11:16:50 PM  |  IP: 68.183.39.***
Мигалю што тобі об'яснити?Ото што ковід є?Уто тоже вірус,як і грип.Лиш чомусь у грип віриш,а у короняк нєт.Я уже туй колись писав,у чуму тоже не вірили,та ко не сидів дома,тот пак лежав серед улици.І од ниї вакцину зробили,та завто типирь хвала Богу не маєме її.І товды тоже были сякі вірники всємірного заговору.Лиш од того не помінялося нич.Та што іменно тобі об'яснити?
ААА
3/5/2021 11:07:51 PM  |  IP: 194.0.157.***
До Вітька і всіх інших,я бачу вам хоч пиши ,хоч розяснюй, ви все рівно будете писати вто що у вас на умі,причому туй віспа тай віроісповідування.Доречі Вітьок я православна а не сектантка як ти кажеш.Тож будь ласка слідкуй за тим що кажеш,бо вичислятьтя добрі люді та поправлять ти здоровля.Також хочу сказати що всі ми в першу чергу християни,а ко якого віроісповідування справа кожного особиста.
мигаль
3/5/2021 11:03:25 PM  |  IP: 194.0.157.***
Вітьок ты раз відповіш на вопросы што ти задавуть бо любиш звідати ош чому?ко?што?нашто ,а сам нич не пояснюєш.поясни нам і обгрунтуй свою точку зору .може до нас дійде тым білше кажеш ош мы самі розумні.........ААА я вам уже писав ош мы сочуствуєме тому чоловікови бо дуже шкода молоду жону і його шкода і діточок бо без мамкы ся впстали.най їм Бог поможе бо я незнаву чим їм гонни помочи мы .наші співчуття ото такоє.а куды пишеме мы знаєме.лем типирь такый час што всьо зводиться до єдного.до бисіды про ковід
Вітьок
3/5/2021 8:42:22 PM  |  IP: 68.183.41.***
До ААА.
Там Мигаль із Сашом улічать усіх.Они май розумні у світі,і знавуть про усьо ліпше других.
Вітьок
3/5/2021 8:39:19 PM  |  IP: 68.183.41.***
Я вижу вас опусто од оспы вакциновали.К стіті оту хворобу побідили.Кіть дись і є она,та хіба по мєлочи.А вам зря оту вакцину робили.Типирь менше было бы вірників у вашіа секті "знатоків всємірного заговору."Кой вас од оспы вакциновали,то чого ваші батькы не тошнили ош ото Америка спецом такоє придумала?А дали вас на укол,і бийку на руці маєте од нього.А типирь сильно розумні сталисьте.А толку ноль.Тупо бла-бла-бла.
ААА
3/5/2021 8:33:24 PM  |  IP: 194.0.157.***
Люди добрі ще раз наголошую ,ви бачите куди пишете свої коменти, зупиніться ця стаття про Породілю а не про все на світі,Вітьок пише правильно Коли лікарі відповідали за смерть людей перед законом,але не забуваймо що е іще і господній суд ,і рано чи пізно всі хто винен у смерті ціеї породілі будуть покарані,незабуваймотщо палиця мае два кінці.Тож давайте звами на цьому закінчимо ці переписи .Наскільки мені відомо, сім'я померлої породілі украй важкому стані,вся сім'я захворіла мама породілі знаходиться у інфекційному відділенні ,вкрай важка.Тож давайте помолимося за них,нехай швидше одужують,а померла породіля покоїться з миром,хай земля їй буде пухом.

Prev12345Next