• 6:30 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

Гурт Рокаш презентував кліп відзнятий у музеї-кузні "Гамора" (Відео)

  • 3/2/2021
  • Перегляди 575
  • Коментарі 0

Саунд-треком стала найвідоміша закарпатська пісня минулих років.

Музиканти згадали пісню, яка 50 років тому була шлягером, відомим далеко за межами України, а її автор Михайло Машкін - суперзіркою свого часу. Пісня "Верховино. мати моя" стала візитівкою краю. Ії мотив багато десятиліть був позивними закарпатського радіо. 

У новому музичному прочитанні і у супроводі проникливого відео життєствердний радянський текст пісні набув філософського забарвлення, адже "щасливе майбуття", про яке писав Михайло Машкін - це наше сьогодення. І воно не аж таке "щасливе", особливо з огляду на екстенсивне незаконне природокористування. 

"Лісозаготівлі часто є єдиним шансом вижити для місцевих мешканців. З іншого боку потім самі ж вони і потерпають від повеней - коментує лідер гурту Віктор Янцо, - цю дилему ми показали у кліпі в момент зустрічі лісоруба та алегоричної постаті природи Карпат. Залежно від того, який вибір зробить людина при зустрічі з природою, природа її нагородить або покарає. Нам потрібно про це пам'ятати, щоб цей скарб - красу карпатських гір - побачили наші нащадки"

За знімальний майданчик для музикантів обрали унікальну кузню "Гамора" - єдину у Європі діючу водяну кузню. Самі ж учасники гурту тимчасово перевтілилися у ковалів і перейняли від майстрів кузні ази ковальского ремесла.

Мальовничі карпатські краєвиди зняли у міжгірському районі - місці паломництва закарпатських художників. Авторка ідеї проекту Ірина Янцо каже, що навіть у такому соціальному ролику замість понівечених лісів та драматичних повеней хотілося показати максимум краси природи. Відеографу Андрію Олагу і оператору аерозйомки Юрію Рєзвому це вдалося.

Тож, приємного перегляду:

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News