• 12:51 PM
  • середа , 19-січня-2022

1,5 млн грн на зарплату, кисневі концентратори та деззасоби. Іршавська лікарня потребує допомоги

  • 2/23/2021
  • Перегляди 2366
  • Коментарі 7

Сьогодні відбулося позачергове засідання  сесії Іршавської міської ради  VІІІ скликання. 

Першочергово депутати заслухали інформацію, директора КНП «Іршавська міська лікарня» Сергія Караслая про стан захворюваності на респіраторну інфекцію COVID-19. 

Ми вже повідомляли,  що Іршавська міська лікарня відкрила для лікування 160 ліжок.


Проте як йдеться у повідомленні Іршавської міської ради,  цього недостатньо для зупинення потоку хворих, які потребують стаціонарного лікування. Також лікарня потребує додаткового матеріального забезпечення, а саме : кисневими концентратами у кількості 30 штук, медикаментозне забезпечення,  дезінфікуючі засоби, закупівля кисню, засоби індивідуального захисту , виплата заробітної плати медичним працівникам, які залучені до надання допомоги хворим на COVID-19 у розмірі 1.5 млн. грн.

Після доповіді депутати обговорили звернення до Кабінету Міністрів України, народних депутатів України,  обласної ради та обласної державної адміністрації  щодо вирішення питання фінансування потреб на лікування хворих на COVID-19 та супутніх видатків у КНП «Іршавська міська лікарня».

Коментарі (7)
До медика
2/26/2021 1:10:38 AM  |  IP: 94.153.36.***
Якщо б у нас були нормальні медики то таке б за них не писали!!! А у нас тільки дивляться хто в кишеню більше засуне то до нього і краще ставлення!!! Я не тільки за Іршаву тепер пишу а взагалі за всі лікарні Закарпатської області... не знау як за межами закарпаття по цілій Україні та вважаю що так само!!! І особисто моя думка що до підняття зарплат хай піднімають то може медикам буде вистачати на життя і вже нарешті будуть мати совість... бо люди які не мають на ліки які їм необхідні для життя мають думати як звернутися до лікаря якщо в них не має в кишеню засунути хабар...!!! Тобто іншими словами як для медиків звично на каву!!!
медик
2/24/2021 9:29:39 PM  |  IP: 193.142.219.***
пані катерино сдя по тексту ви вчитель і ви маєте знати що зараз з електронним напраленням можна звернутись в любий медзаклад так що не ображайте медиків бо того не заслужили а йдіть наприкпад до берегова або виноградова і пишіть за них
Катерина
2/24/2021 1:48:32 PM  |  IP: 31.41.94.***
А взятки куда дівають.Кармани набивають кожного дня.Сидять свині зажравшіся у державних кабінетах, так як у банкоматах лише кармани набивають. Толерантність нульова,за фаховість уже і говорити нема що.Де на робочому місці з ранку,коли люди чекають,можна кавувати, та ще їм і питання недавай бо у відповідь таке почуєш що,незахочеш зайти.Бігають з кружками хамки по коридорах.Провірити кожного на відповідність займаній посаді,апотім їм піднімати зарплати.Заставити їх пройти атесиацію не за гроші , під присягою відмовитися від взяток.Люди маєте в карманах телефони то записуйте, фотографуйте те що вони роблять.Цьому має бути край.А керівник,має бути керівником ,а не слюнявчиком.Бо коли їдемо з вашими діагнозами,назначеннями вУжгород,Мукачево то фахівці в ужасі від вас.Задумайтеся шановні над тим хто ви ? Ви не вічні.Люди на вас моляться, а у вас діти.Хай вони потім нерозплачуються за вас.
пак айно
2/24/2021 3:57:30 AM  |  IP: 46.211.76.***
Треба було створити одну отг- в складі колишнього іршавського району, а так бюджет іршавської отг = бюджету зарічанської, лим там 20 сіл, а в заріччі 3. Камянську отг(сільце, камянське, дунковиця,арданово,богаревиця,хмільник, доробратово) віддали Берегівському району, Залужжя, горбок... мукачівському- -- іршавський район розікрали в 90 ті, а тепер розтягли. Нема свого нардепа, небуло кому захищати район. А Балогам, Лунченкам, Полякам--- головне би їхні вотчини були в порядку.Так іршавщина немає не підприємств, не доріг, даже на лікарню невистачає.Хотя в радянські часи був потужний промисловий, аграрний район.
...
2/24/2021 1:03:39 AM  |  IP: 46.211.57.***
Мда, Ми всі платимо податки, але коли нам же їх треба для самих себе, то сразу треба просити від київських подачку, від ВР від КМУ, від обл. Ради і тд і тп, а люди не мають часу чекати їхні процедури подачи копійочки сюда коли тут все на грані взрива...
WWE
2/23/2021 10:57:11 PM  |  IP: 31.41.88.***
Лим можна одне гроші доки доки ковіта у іршаві не має Пандемія уже у світі 200 років і без ковіта
Covid
2/23/2021 9:12:55 PM  |  IP: 80.152.182.***
Я не вірю ош у міськради немає грошей. Просто перестаньте красти. Базар приносить гроші і остальні платять а грошей ниє. Чесно кажучи верніть частину гроши що ви всі украли свого часу від держави і буде і на ремонт і на все необхідне. І наберіть у больницю нормальних спеціалістів. Щоб не тільки в кошельок до пацієнтів заглядали.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News