• 10:40 AM
  • четвер , 4-березня-2021

624 підтвердження COVID-19 з початку лютого на Іршавщині

  • 2/20/2021
  • Перегляди 1555
  • Коментарі 8

Сьогодні зафіксовано чергову рекордну кількість виявлених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію- 56 .


Так , станом на 20 лютого 2021 року на Іршавщині з початку місяця зафіксовано офіційно 624, проти 199 у січню. 


Додамо, що цього тижня було розгорнуто додаткові місця для людей, у котрих виявлено COVID-19.  Зокрема ціле терапевтичне відділення у районній лікарні. 


За даними Національної служби здоров'я України, цифра на завтра може бути ще більшою, адже під підозрою значно більше людей у статистиці, ніж підтверджено лабораторно.






Наразі карантин ще на тиждень продовжено у Кам'янській , Білківській та Іршавській громадах. До першого березня продовжили у Довжанській та посилили заходи безпеки.


Єдиною громадою колишнього Іршавського району,  яка не пішла на карантин залишається Зарічанська. 

Коментарі (8)
ZEN
2/24/2021 8:20:17 AM  |  IP: 178.133.60.***
Михайло ти дебіл повний, йди поникай у інфекційне де я зараз лежу, а потом про грип говори.
Ваня
2/21/2021 9:24:52 AM  |  IP: 46.211.68.***
Це брехуни дурять людей , думають що люди iдiоти вже зовсiм!! Вони вже самi помiшалися iз iхньою брехнею!
мигаль
2/21/2021 2:22:56 AM  |  IP: 194.0.157.***
пак вован добре пише бо слова ,,виявлено,, і,, зафіксовано,, значать у даному случаю єдно і то самоє.а тым брехачам щто пишуть исю статистику справді треба договорьоватися обы брехали єднако.бо думавуть ош мы дурні такі ги они та не упозираєме ош они пишуть ко што хоче.КО писав вованови пак ану прочитай сам чи сама до кінця та поясни нам ош што там добре.бо там штось ся нич не сходить
Воване
2/20/2021 4:43:11 PM  |  IP: 193.142.219.***
Як читаєш статті та читай повністю. Там вчора у кінци дописали, ош уявлено
Додамо, зо за добу виявили ще 27 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, тому загальна цифра станом на сьогодні складає 2079 випадків.

І нись поверх 56 но та ану додавай.
Лікар
2/20/2021 2:29:04 PM  |  IP: 46.211.59.***
Хворих набагато більше. Багато хто дома лікується. Мене бентежить одне. Чому школа у Заріччі працює, якщо тут так багато підозр?????
Лікар
2/20/2021 2:28:40 PM  |  IP: 46.211.59.***
Хворих набагато більше. Багато хто дома лікується. Мене бентежить одне. Чому школа у Заріччі працює, якщо тут так багато підозр?????
вован
2/20/2021 12:53:06 PM  |  IP: 46.211.29.***
Нич не понятно. Або статистику публікувуть "двойкаші", або дурні.

Сімейники - Булеза О.І. вчора публікує (Кількість захворілих з початку пандемії – 2052 та
Кількість хворих станом з 01.01 по 18.02.2021 – 541.) Нись уже з 01.02.2021 до 20.02.2021 - 624 хворих. так тоді договоріться, оби яднако брехати, або кажіть правду кілько є насправді хворих.
Михайло
2/20/2021 10:24:41 AM  |  IP: 46.211.20.***
У вас у головi ковiд той уже! люди хворi на грип, а на пунктах експрес тестами нарисовали ковид, як можна провiряти тестом який у колi вiрус находить! Чуш повна! З людей дуракiв роблять!

Prev1Next