• 8:03 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

В Іршаві відбулися молодіжні “Стрітенські зустрічі”

  • 2/17/2021
  • Перегляди 245
  • Коментарі 1

15 лютого, за традицією, удев’яте відбулися молодіжні “Стрітенські зустрічі” у м. Іршава. Організатором є Молодіжний відділ спільно з Іршавською молодіжкою – голова архімандрит Агапіт (Шпиняк).

На заході були присутні: настоятель Петро-Павлівського храму м. Іршави, протоієрей Василій Ігнат, благочиний м. Ужгорода, протоієрей Володимир Гуй, голова Мукачівської молодіжки на честь Сергія Радонезького, протоієрей Василій Юрина.  Головна тема зустрічі - це боротьба з абортом. Запрошені координатори та учасники сімейно-соціального проекту “Я ХОЧУ ЖИТИ” від Сімейного відділу звернулися до присутніх з презентацією, в якій розкрили напрями своєї діяльності, медичні наслідки та психологічну підтримку – лікар Іван Орсаг, психолог Світлана Ребрик, журналіст Ольга Палош, волонтер Віра Орос.  На завершення ансамбль “Іршава” – під керівництвом Надії Іванівної Мельник-Гудь та Михайло Черничко, подарували присутнім чудовий святковий настрій.


Іршавська міська радаКоментарі (1)
Петро
2/19/2021 8:55:56 AM  |  IP: 46.201.249.***
Усатий хай роботою займеться, дорогою на кольцу

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News