• 11:02 AM
  • четвер , 4-березня-2021

Підтверджено ще 49 нових випадків COVID-19 на Іршавщині

  • 2/17/2021
  • Перегляди 967
  • Коментарі 22

Про ситуацію щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 17 лютого повідомляють у Закарпатській ОДА. 

За минулу добу у 275 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР.

29476 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали.

Загалом з початку пандемії у 35602 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 2619 медики та 1809 діти.

 812 людей померло, за минулу добу 9, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР.

Станом на ранок 17 лютого в області проведено 206928 досліджень COVID-19 методом ПЛР, 1128 за добу.

Підтверджено методом ПЛР коронавірус у закарпатців:

м. Ужгород – 71 осіб за добу. Всього – 7533 осіб

 м. Мукачево – 11 осіб за добу. Всього – 2154 осіб

Великоберезнянщина – 9 осіб за добу. Всього – 1202 осіб

Берегівський район – 22 осіб за добу. Всього – 2015 осіб

 Виноградівщина – 40 осіб за добу. Всього – 2926 осіб

Воловеччина – 0 осіб за добу. Всього – 685 осіб

Іршавщина – 49 осіб за добу. Всього – 2003 осіб

 Міжгірщина – 4 осіб за добу. Всього – 1104 осіб

 Мукачівський район – 9 осіб за добу. Всього – 1742 осіб

 Перечинщина – 0 осіб за добу. Всього – 1608 осіб

 Свалявщина – 12 осіб за добу. Всього – 1244 осіб

 Рахівський район – 0 осіб за добу. Всього – 2843 осіб

 Тячівський район – 7 осіб за добу. Всього – 3405 осіб

Ужгородський район – 31 осіб за добу. Всього – 3376 осіб

 Хустський район – 10 осіб за добу. Всього – 1742 осіб.

Від вчора у Іршаві збільшено кількість місць для лікування хворих на COVID-19 за рахунок терапевтичного відділення. 

Загалом на карантин пішли Кам'янська,  Іршавська,  Довжанська та Білківські громади. 

Коментарі (22)
Вітьок
2/21/2021 3:09:53 PM  |  IP: 165.232.100.***
Ты кого звідаш?І нашто?Ты усьо знаєш,о одкрывись тайну захворюваності люди.Та нашто такый світовый медицинський авторітєт звідать нас,простаків про такоє?
Ану Вася,напиши іщи єнну "розумну"тєму.
Вася
2/21/2021 2:25:30 PM  |  IP: 46.211.26.***
А чому на грип нiхто не хворий? Ау де дiвся грип?
Вітьок
2/21/2021 1:19:04 PM  |  IP: 165.232.100.***
Вася,а кіть не буде раз і всьо?Што ты товды будеш казати?Мы уже знаєме од тебе,што люди хворіуть од перепугу.Ты самый так писав.Так что проблема хвороб людства рішена.Гоавноє чилядь не пужати,і хворіти не будуть.А усі ко хворий у цілому світі на любі хвороти,та ото просто перепужені.У них мракобєсіє,а у тебе зомбоапокаліпсис.До тебе питань у простих люди ниє.А вот до психіатра тобі треба бы обратитися.ж
Вася
2/21/2021 1:04:08 PM  |  IP: 161.35.196.***
Запомнiть це мракобесие скоро закiнчиться , раз i все! Як началось всюди зразу, так i закiнчиться! I що тодi будете казати, що все в один день пропав уже вiрус! Будуть лiкувати людей так як лiкували до цього маразму, i все буде добре!
іван
2/20/2021 5:36:38 PM  |  IP: 194.0.157.***
васю ! тобі вірус не вказали.....а мали.
Вітьок
2/19/2021 12:14:11 PM  |  IP: 46.101.75.***
Ха-ха.Вася та люди од перепугу хворіуть?Я думав ош там мало инак усьо іде.А ты світило медицини,тобі премію Нобелівську,ци іщи якусь треба рєзко вручати.Ты одкрыв тайну захворюваності люди.Оказуєся усі хвороты од перепугу.Главноє не пужати чилядь,і усі хвороты пропадуть.Тобі за сякоє одкрытіє цілый світ подякує.І пам'ятникы при життьови покладуть..Як ся пишеш?Уже іду писати питиції,обы твойов фамілійов улиці перейменовували.Та што там улиці.Область най у твою чисть назвуть.
Вася
2/19/2021 11:37:52 AM  |  IP: 194.60.77.***
Вiтьок, вiрус грипу тоже э, чим розрiзняють грип вiд вiруса цього? Тестами цими брехливими? I вони кажуть що носiння масок захищаэ вiд вiруса, в iнших краiнах нафiг по з носять i кажуть що багато хворих , бред повний , голови людям мутять, а вже говорять що туберкульоз буде вiд масок у багатьох, то це точно може бути, потрiбно панiку не нагнiтати, вони людей цими новинами пугають i люди хворi!
Вітьок
2/19/2021 11:12:37 AM  |  IP: 46.101.75.***
Вася повторяву.Тобі уповіли што вірус є,ты кажеш што ниє.Тобі треба доказати,што люди брешуть,а не людям што они праві.У сьому заключаєся презумпція невинності.Кіть ты когось звинувачуєш у брехні,та тобі треба ото доказати.Так діє закон.Можеш доказати,што ісе усьо брехня,а ты правый?
Вася
2/19/2021 10:17:40 AM  |  IP: 46.211.51.***
Ти докажи що це правда, вони самi не розумiють що э , а що нi!
Вітьок
2/18/2021 11:10:25 PM  |  IP: 68.183.37.***
Вася,ото ты маєш доказати,што уто брехня.У нас презумпція невинності,і тобі треба доказувати,ош цілий світ бреше,а ти правий.

Prev123Next