• 11:56 AM
  • четвер , 4-березня-2021

У Іршаві у терапевтичному відділенні від сьогодні лікують хворих на COVID-19

  • 2/16/2021
  • Перегляди 6047
  • Коментарі 17

Інформацію нам підтвердив головний лікар Іршавської районної лікарні Сергій Караслай. 

Таким чином кількість ліжок тимчасово  збільшено на 50, задіяно додаткових лікарів та медперсонал. Третій поверх районної лікарні повністю опечатано,  весь медперсонал отримав засоби персонального захисту, зокрема маски, захисні костюми та деззасоби.


Завдяки такому рішенню вдасться трохи розвантажити безпосередньо інфекційне відділення. За останній час на Іршавщині різко збільшується кількість виявлених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Всіх хворих, які до сьогодні, 16 лютого, лікувалися у терапевтичному відділенні перенаправлено до інших відділень.  Після зменшення кількості хвор х на COVID-19 відділення буде продезинфіковано відповідно до норм.

Додамо, що на карантин пішли Кам'янська,  Іршавська , Довжанська та Білківські громади.

Сьогодні на засідання комісії з ТЕБ та НС у Довгому було прийнято рішення про продовження та посилення карантиних заходів до 1 березня. Попередньо карантин було оголошено до 22 лютого.

Єдина з громад колишнього Іршавського району,  яка не пішла на карантин, залишається Зарічанська.





irshava-news.com

Коментарі (17)
Вася
2/18/2021 6:53:26 PM  |  IP: 46.211.83.***
Мозолить очi тому що це бред повний !
Вітьок
2/18/2021 5:49:38 PM  |  IP: 157.245.46.***
Што тобі Вася так тоті тести очи мозолять?Тебе кось заставлять іх купувати?Пак ты кой просто аналізы здаєш,та за них платиш.І без аналізів тобі нико не уповість,ош што тиє.Тест на короняк,тот самый аналіз.Но чомусь він тобі май очи мозолить.
Вася
2/18/2021 8:11:20 AM  |  IP: 46.211.60.***
Як би це був такий страшний вiрус, то нашi депутати в Киевi ходили б з колбами на головi i з кислородом, а вони бачиье як ходять так як маэ ходити здорова людина! А вам голови морочать цим !
Вася
2/18/2021 8:08:10 AM  |  IP: 46.211.60.***
На що хворi на грип? Альо включiть мозги , де грип подiвся ? Що нема вже грипа? Хворi були , э , i будуть! А цi тести вообще нафiг не потрiбно робити i буде все добре! 2 роки назад зайдеш в аптеку то всi забитi людьми всi хворi на грип, а тепер якщо хворий то вже зразу вiрус, даже нiчого i не хворий а тест показуэ вiрус! Голови людям морочать лише i бабло заробляють на цьому!
Анна
2/18/2021 12:19:57 AM  |  IP: 194.60.77.***
Гребля,Вільхівка дуже багато хворих,а школи і садики працюютю.
Вітьок
2/18/2021 12:17:34 AM  |  IP: 178.62.90.***
Пак Вася,ты про зомбі писав,ош по улици зомбі ходять.На чому сидиш?Штось мощноє має быти,кіть так тя плющить потому.
Вася
2/17/2021 10:40:45 PM  |  IP: 94.153.55.***
Зомбi це ти, а в цi iгри не граю! Цього року хтось э хворий на грип? Вiдзовiться! Чи всi на ковiдлу лише!
Вітьок
2/17/2021 8:51:22 PM  |  IP: 157.245.46.***
О,Вася появився.Вася я думав ош тебе зомбі ізіли уже про котрых писавись.Ци свої,своїх не кывауть?
Вася
2/17/2021 1:39:01 PM  |  IP: 46.211.39.***
По тестах усi зараз хворi, нема тестiв то немаэ панiки цьоi ! Як людина може бути хворою якщо нема симптомiв, бред повний! Хворi були , э, i будуть, а це епiдемiя тестiв!
Анти
2/17/2021 1:15:37 PM  |  IP: 194.0.157.***
Коли захворієте хоча б середньою формою ковіду, витратите 25-30 тисяч на лікування, то не будете спішити віддавати дітей у садочки та відправляти у школу. Здоров'я насправді дороге.

Prev12Next