• 10:51 AM
  • четвер , 4-березня-2021

Іршавська, Кам'янська, Довжанська громади пішли на карантин- спалахи COVID-19

  • 2/11/2021
  • Перегляди 2268
  • Коментарі 34

В останні дні у територіальних громадах колишнього Іршавського району фіксується різкий спалах захворюваності як на сезонний грип так і COVID-19.

Як ми вже повідомляли, першими про оголошення карантину заявили у Довжанській громаді.

Там начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Петровці 10 лютого надала інформацію керівників Довжанських загальноосвітніх навчальних закладів:

хворіє 190 учнів, 35 – на самоізоляції;
серед педагогів 22 хворих, з них – 8 з підтвердженням коронавірусної інфекції ПЛР-тестуванням, 7 отримали позитивний результат швидкого тесту. 

Що стосується інших населених пунктів Довжанської громади, то тут рівень захворюваності не є критичним: у Приборжавському 23 хворих учнів, у Броньці – 13, у Липецькій Поляні – 11.

Тенденція до збільшення захворюваності спостерігається і в дошкільних навчальних закладах Довгого: відвідування складає близько 50 %, є підтверджені факти захворювання на COVID- 19 серед персоналу. 

Сьогодні офіційно на карантин пішли Кам'янська та Іршавська територіальні громади.  У закладах освіти перейшли на дистанційне навчання.

У Кам'янській громаді за інформацією наданою сімейними лікарями Кам'янській комісії з ТЕБ та НС, станом на 11 лютого 2021 року на території сільської ради зафіксовано 54 випадки захворювання на COVID-19, з них 30 хворих лікується на стаціонарному лікуванні: с. Сільце – 8, с. Мідяниця – 6, с. Кам’янське – 8, с. Арданово – 0, с. Дунковиця – 12, с. Хмільник – 13, с. Воловиця – 1, с. Богаревиця – 6. У всіх закладах середньої освіти велика кількість учнів хворіє на ГРВІ, серед педагогічних працівників є випадки захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19 підтверджених ПЛР тестом.

З початку лютого офіційно на території колишнього Іршавського району зареєстровано 213 випадків. 

Наразі карантин оголошено з 12 лютого по 21 включно.

Коментарі (34)
Вітьок
2/14/2021 11:47:11 PM  |  IP: 142.93.42.***
Вася,ты реально на конкретнів наркоті сидиш.Бо такоє даже бухий не уповісь.Вать упоротий конкретно наркотов,вать психічно хворий.Які нахрен зомбі на улици?Ісе уже за граньов розумного.А іщи можуть бухі такоє уповісти,коли іх білка ухопить.
Ты до кого із вышепереліченых односишся?
Вася
2/14/2021 11:53:01 AM  |  IP: 94.153.20.***
Фантастика стаэ реальнiстю, дивився фiльми про зомбi? А тепер зомбi на наших вулицях ходять, https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2009/11/2/4511357/ почитайте про це раз, а тепер це саме таке происходить! Тодi сценарiй не пройшов цей, а тепер пройшов!
мигаль
2/14/2021 2:20:45 AM  |  IP: 194.0.157.***
Іванею тьфу на тя.я вже писав ош такому ги ты нич удписовати не буду.бо вто такоє ги бы м писав малфі в надії ош она штось пойме.хотя може бы малфа и поняла
іван
2/13/2021 5:51:34 PM  |  IP: 194.0.157.***
наникавуться фантастики та волося їм дибом стойить.Лохи ведуться на розвод.Не удумали щи такий компютер уби умістився в мікрочіпі.Ви лиш подумайте яку там треба батарею для живлення.Што ? Будеме ходити на підзарядку? Куди? Добровольно ? Може нам буде есемеска йти? Мигалю тобі кіть будуть хотіти ввести чіп то найдуть спосіб як тя не звідати.А кіть хочеш уби не знали де ти ходиш на блядки то увирсь телефон .Бо за ним типир тебе годни найти.За твойим телефоном усе фіксуєся містоположення.Коли кажуть твому цімборови ош ти позазонов ото нигодни тя найти.І за компютером за твоїм ай пі адресом.Так што реви не реви всйо рівно тебе чувуть.
Вася
2/13/2021 5:42:52 PM  |  IP: 194.60.77.***
Вiтьок це не розумiэ , що стануть люди рабами , i все будуть робити що iм скажуть!
мигаль
2/13/2021 1:15:41 PM  |  IP: 194.0.157.***
Вітьок пак я знаву ош де я находжуся може узнати через телефон,а кить включеный інтернет та тым білше.зкарточков ты ся світиш лем кой штось купуєш і нив ся розплачуєш.а чіп вто мікрокомпютер якый мож дистанційно програмувати та будеш робити што кось хоче.вповідять ти ,,іди дай тому гындакови в ніс ,,та підеш вто робити не думавучи чому і зашто.в сьому усьый прикол
Вітьок
2/13/2021 6:43:24 AM  |  IP: 142.93.34.***
Мигаль,пак я ти повторюву,тебе і без карточкы мош найти кому ото треба.І она там не причому.За тых что гойкали,тоже повторяву,чилядь пару люди на смирть загнало,без чіпів.І так мож каждого на штось заставити.Прикладів того є міліони.А ви з тими чіпами перепужені,ги діти од бабайкы.Маніпульовати мож людьми усе.І ото не выдумка.І з мавпов тоже,відів я тот ролик,та што у ньому страшного?Ото што мавпа май розумна стала?І мені кобы такоє прклали,обым став вундеркіндом,та ябы ся не одказав.І думаву многі так.А для декого ото необходимо,лиш ім ніяк буде тото вживити,бо мозга ниє.Хіба на мотузок што уха держить прикріплять.
мигаль
2/13/2021 1:18:08 AM  |  IP: 194.0.157.***
Вітьок люба банківська карточка зроблена на чієсь імя,та коли нив розплачуєшся тота операція проходить через банк і они знавуть (бо дававись дані колись удкрывав рахунок і оформляв карточку)ош коли де што ты куповав і ко ты такый.на щьот Донбаса та за што ся бороли на вто ся и напороли. я їм не гойкав "пуцєн ввєді вайска"а він взяв тай увіх та най типирь не ревуть.а за чіп ліпше попозирай тот ролик вто было пару тыжнів тому.
Вітьок
2/13/2021 12:52:39 AM  |  IP: 142.93.34.***
І насчот зарплати у конвертах.Та Мигалю,просто оті гроші будуть метати тобі на карточку,вать електронний кошельок.Всьо.Так і тобі ліпе,бо не треба буде бігти за тими грошима.А дома сидиш,а бабло прийшло.Чим ісе пілло?
Вітьок
2/13/2021 12:17:44 AM  |  IP: 134.209.19.***
Вася позирай тоже не годен уповісти,ош што ся стане,кіть не буде налічки.Вася колядники будуть ходити з апаратами для розрахунку карточков.Не переживай.Ци ти ся чого боїш?

Prev1234Next