• 11:56 AM
  • четвер , 4-березня-2021

У Білківській громаді вчителів хочуть позбавити надбавки за престижність праці

  • 2/10/2021
  • Перегляди 2191
  • Коментарі 22

Вчителі Білківської громади надали ЗМІ наказ відділу освіти Білківської громади, в якому директорів шкіл просять зменшити надбавки вчителям.

Зазначимо, що в документі Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Білківської сільської ради, на підставі висновку департаменту фінансів Закарпатської ОДА, просить керівників шкіл зекономити бюджетні кошти, зменшивши надбавку освітянам за престижність педагогічної праці в межах 5-30%.

Варто зауважити, що кошти надбавки освітяни за престижність педагогічної праці надходять безпосередньо з Києва, а не фінансуються з місцевого бюджету. 



Також директор повинен інформувати про вакантні посади,  у випадку браку кадрів. Наказ прямо суперечить закону про освіту, школа має педагогічну автономію. Та і при звільненні вчителя хто тоді має навчати дітей?

Тобто кошти , отримані на оплату вчителів, хотіли відібрати від вчителів, та можливо використати на інші потреби.

Коментарі (22)
Ваня
2/15/2021 9:32:48 PM  |  IP: 94.153.11.***
Я думаву што треба оби учителі платили податки з додаткових уроків
туман
2/15/2021 11:31:10 AM  |  IP: 193.142.219.***
А нащо вчителям білецьким надбавки коли після них треба нанимати других аби навчили здавати тести і платити ім гроші о там ваша надбавка ни один предмет не можете научити дітей аби знали доста вам що платять зарплату дома знають репетирствувати а в школі нет
Вітьок
2/12/2021 12:56:17 PM  |  IP: 68.183.37.***
Правильно.Створіть комісію в ОТГ,а потому комісію котра буде контролювати першу комісію,і так створіть десь 50 комісій (можете і більше).Но потому конечно же ревіть,ош гроші кудись пропадавуть.
Оксанка
2/12/2021 10:51:50 AM  |  IP: 46.211.58.***
Ви конкретно називайте фамілії вчителів,які на вашу думку слабі спеціалісти.
Колега
2/12/2021 7:50:49 AM  |  IP: 46.211.9.***
ПОВТОРЯЮ ДЛЯ ТУПИХ ,ОСВІТІ ЖОПА ВЧИТЕЛІ ПОЛОВИНА ЗА ГРОШІ СЯ ЗАБИЛИ У ШКОЛУ,70% ТУМАНИ ЩЕ ТІ ,ПЕРЕАТЕСТАЦІЯ ВСЕ ПОКАЖЕ ПРОПОНУЮ СТВОРИТИ КОМІСІЮ В ОТГ СПІЛЬНО З ВІДДІЛОМ ОСВІТИ ДЛЯ ПЕРЕАТЕСТАЦІЇ І ПОБАЧИМ ДЕ ВСІ БУДУТЬ ТУМАНИ !!!
До колеги
2/12/2021 1:23:00 AM  |  IP: 46.211.53.***
Перший раз чую що вчителі курси за 100 дол проходять,за медиків чув бо самі медсестрися хвалили ош 100 дол понесу та дома си припочиваву,а вчителі знаю здають якісь там тести і контрольні пишуть.Такшо не знаєш та дурницю не пиши
Вітьок
2/12/2021 12:24:32 AM  |  IP: 68.183.37.***
Пак та дале голосуйте за тых,што вам заплатили.А потому ривіть яка хуйова власть.Проголосовали?Свої голоса за пару гривнів продали?Типирь живіть.У чому проблема?Ци кой давали копійчата за голос,та розум у гузици быв?Хотя про што говорити.Раз блять за пару рублів продатися,а потому ревати фурт.Так вам і треба.А іщи зеклоуну за усьо подякуйте.Він главний далбайоб.
Янтолик
2/11/2021 11:52:56 PM  |  IP: 95.135.166.***
Ті бомжі на сільській раді нічого не роблять для народа, тільки беруть хабарі і дають різні дозволи, наприклад бідівництво в центрі селен над потічком, де та пиздода депутатська дивиться!!!! за гроші і батьків продадуть.
до Ольги
2/11/2021 9:44:52 PM  |  IP: 194.60.77.***
Шановна, а керівництво сільради ті кошти заробило замість вчителів? Найлегше забрати чуже і поділити собі)) Не треба було штати роздувати і по три заступники на робооту напаровувати за людські гроші, які й так нічого не роблять, та і не можуть, зважаючи на їх оцінки в школі
Колега
2/11/2021 6:55:25 PM  |  IP: 92.113.178.***
ВСІХ ВЧИТЕЛІВ НА ПЕРЕАТЕСТАЦІЮ ,АЛЕ НЕ ТУ ЗА ГРОШІ ЯКУ МОЖНА БАШЛЯНУТИ 100$ І КУРСИ ПРОЙШОВ ,А НОРМАЛЬНУ БЕЗ ВЗЯТОК ТО ПОЛОВИНА БІЛ-ШКОЛИ ПІДЕ З ТОРБАМИ НА ЧЕХИ ,ТО ТУДА ЇМ І ПУТЬ А НЕ ПРЕМІЇ ,А ХТО ЗДАСТЬ ТОМУ ПІДВИЩИТИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ НІЖ ТРИМАТИ ТУ ВСЮ ШАЙКУ ДУРНЯКУВАТИХ ЯКИХ 70% ЗАДАРЬ ГРОШІ БЕРУТЬ !

Prev123Next