• 2:21 AM
  • понеділок , 29-листопада-2021

АТ «Закарпатгаз» припиняють роботу сервісу 104.ua

  • 2/2/2021
  • Перегляди 799
  • Коментарі 3

1-го лютого, АТ «Закарпатгаз» припиняє співпрацю з Регіональною газовою компанією. Офіційно повідомляємо, що Закарпатгаз і надалі залишається єдиним ліцензованим оператором газорозподільчої системи та надає послуги з безпечного та своєчасного розподілу газу на території області.

Що треба знати жителям області, які використовують у побуті газ?

З 1 березня припиняють роботу сервіси 104.ua для передачі показань лічильників. Також буде відсутня можливість заплатити через них за розподіл газу.

Інформацію щодо нових номерів телефону контакт-центру та інші сервіси буде повідомлено додатково. Тобто зміни, які стосуються споживачів, вступлять у силу тільки навесні.

Уся інформація щодо оновлень опубліковуватиметься на офіційній сторінці АТ «Закарпатгаз» у мережі Фейсбук, на офіційному сайті та сторінках місцевих ЗМІ.

Увага! Щодо передачі показань з 1 по 5 лютого, то споживачі можуть користуватися звичними сервісами. 


Пресслужба АТ «Закарпатгаз»


Коментарі (3)
мигаль
2/3/2021 6:06:38 PM  |  IP: 194.0.157.***
Пак тот сервіс для нашого газового и так нич бо они туды не позиравуть .а женуть цидолы з астрономічными показниками што уссали з перста.я упалюву за рік приблизно 440-460 кубиків газу в они на тых цидолах женуть тілько на місяць ищи так розписувуть што без півлітры не разобраться.та хоть бы робили тоту цидолу на май мнягкому папірьови та пішов бы чилянник з нив у будар.
ООО
2/3/2021 8:31:07 AM  |  IP: 194.0.157.***
Слава Богу,што сись дурдом закінчився із сими показниками,бо уто што даеш їм показники што ніт усесь їм довжині шт зимля колгозу.Они што думавуть ош там самі розумні сидять,ми што звами низнаеме кубики помножити на ціну газу ?Они нам заганявуть тіпа всьо готове , а як начне чиладник собі рахувати тавсе їм довжин .Та люди у вто газове ходять ги нароботу а толку ніякого,бо они ітак у кінці року кажуть ош ви довжині.Та бодайби ото газове изчезло злиця зимлі,бо зних толку як із цапа молока.Сидять там повні кабінети усякої шушвалі ,а кіть штось їх конкретно звідати,та они нич низнавуть,най ідуть улиці замітати та будуть знати як гроші зароблявуться,а вто думавуть ош дописати людям газ на мінімальну зарплату та най живуть як хочуть.Вобщем докіть буде сякий хаос ,люди їм здоров'я просити набудуть.
Іван
2/3/2021 6:14:52 AM  |  IP: 46.211.78.***
Оби коронавірус ізїв аферисти єдні пьют кров із народу

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News