• 5:00 AM
  • четвер , 28-січня-2021

Під наркотиками та п'яні. Поліція зловила трьох водіїв-порушників

  • 12/26/2020
  • Перегляди 2161
  • Коментарі 10

За минулу добу працівники групи реагування патрульної поліції Іршавщини задокументували факти керування транспортними засобами у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння у селах Мідяниця та Вільхівка, а також у місті Іршава.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпаття,  у селі Мідяниця інспектори групи реагування патрульної поліції Іршавського відділення зупинили автомобіль марки "ВАЗ-2106" , водій якого не був пристебнутий паском безпеки. 

За кермом автомобіля перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, який відмовився від медосвідування. 

На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння та відсторонили його від керування.

Документів на право керування авто чоловік не надав.

У Іршаві  ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили, під час патрулювання, автомобіль марки "Skoda Octavia". 

За кермом автомобіля перебував мешканець села Арданово, у якого були явні ознаки наркотичного сп’яніння.

 Від проходження медосвідування він відмовився, але зізнався у вживанні наркотичної речовини. Правоохоронці склали відповідний адмінпротокол та відсторонили водія від керування. Автомобіль вилучили на спецмайданчик.

У  селі Вільхівка вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «AUDI», водій якого робив незрозумілі маневри. 

За кермом автомобіля перебував мешканець села Сільце в стані алкогольного сп’яніння, який відмовився від проходження медосвідування. На нього склали в присутності свідків відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили від керування. Автомобіль вилучено та поміщено  на спецмайданчик.

Складені на правопорушників адмінпротоколи правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Коментарі (10)
іван
12/30/2020 3:37:44 PM  |  IP: 194.0.157.***
ВІТЬОК ДЕ ТИ ВИДІВ ИЗ ДОВГОГО НОРМАЛЬНИХ. ВИДИШ СЬОМУ СЕПАРОВИ ТРЕБА ДЕРЖАВНОВ МОВОВ. Я ГОВОРЮ МОВОВ ДЕ Я ЖИВУ.И ТАКИХ ПРАВИЛ ВЕРХОВИНЦЮ НИКО НЕ ПИСАВ ДЕ КО ЯК МАЄ ПИСАТИ.И ТИ РОЗУМАКО(ДО ДОВЖАНИНА) НЕ ЗАХОДИ СЮДА.....ТЕБЕ СЮДА НА ЗАПРОШУВАЛИ СПЕЦОМ. АЙ ТРЕМБІТУ В ЗУБИ И НА ПОЛОНИНУ.
Вітьок
12/29/2020 11:02:58 PM  |  IP: 165.232.100.***
Ты довжанине п'яний ци упоротий?Самыєсь кучу матів наломив тормозе,а потому **** пишеш.Іди проспися.Хотя дуракам од того розуму не прибавиться.
довжанин
12/29/2020 8:38:20 PM  |  IP: 31.41.94.***
перевіримо що це за сайт море матів хто іх контролюе чи читають засновники напишемо мати довжанин пише **** і ніхто не реагуе напишемо ви засновники всі *** тому що ви не реагуете на нецензурні слова ви всі кончені ***** закрийте цей сайт і не морочте людям голови ви порушуете всі закони украіни наприклад про державну мову Украіни де поліція дивиться до вас звертаемося КІБЕР поліція читайте ту сплошні мати
іван
12/28/2020 5:28:22 PM  |  IP: 194.0.157.***
мигалю и ти видав під наркотов таку хирню несеш.
мигаль
12/27/2020 6:33:13 PM  |  IP: 194.0.157.***
Невідомо. Хочете сповісти ош наші поліціонеры немавуть елементарного алклтестера в машині?я думав у ош для 70-75% пяных не треба і алкотестер ,їх ги кажуть ви дко невооруженным оком.треба лем обы їх наказовали так як має быти.бо иншак будуть и дале бизоватися сідати пяными за руль и робити біду на пути
Невідомо
12/27/2020 4:33:26 PM  |  IP: 193.142.219.***
Брехня це все. Патрульні у машині не мають обладнання на визначення у водія алкогольного сп'яніння. Це дуже шкода. Вони в усіх водіях бачать сп'яніння, навіть у тих, хто взагалі не вживає спиртне. А тих кого треба не зупиняють. А потім вихваляються у соцмережах.
Шановна поліція будь ласка обладнайте службові машини патрульних, щоб люди, які не вживають спиртне не тратили свій час на те, щоб їхати в приймальне відділення для освідчення
Вітьок
12/27/2020 12:29:57 AM  |  IP: 157.245.42.***
До "Марі-Анни".
Пак так і є.Чим більше забашляв,та тим май правий.Того гандона ужгородського,што п'яний аварію учинив,та за 127 тисяч пусять,вать уже пустили.А ото хуйня,што єден умер,а троє у болници.
Не знаву у котрий кабінет треба гроші занести,бо кумарить ня єден чоловік,та обим ся розраховав нараз.Вать най хоть меню мусора із суддями і прокурорами напишуть.Оби чилядь знала за што і кілько їм треба занести.
Марі-Анна
12/26/2020 10:58:54 PM  |  IP: 92.113.179.***
Уже всім надоїли Ваші "ймовірні ознаки алкогольного, наркотичного сп'яніння", "речовини, схожі на наркотичні.."... Що значить відмовився?! Виклик на місце незалежної медичної служби, щоб або підтвердити, або заперечити факт алко- чи нарко- сп'яніння!!! І все! Покарання на місці! Суд вирок винесн, який залежатиме від обсягу його заохочення... Чи не так? Адже в Україні найгуманніший Суд у світі)))
Вітьок
12/26/2020 10:50:34 PM  |  IP: 165.232.108.***
Не видав,ай точно.
Иршавськый
12/26/2020 2:59:30 PM  |  IP: 31.41.88.***
Видав з тими дурнями в пагонах не подiлилися ахахахаха????????

Prev1Next