• 4:20 AM
  • субота , 10-червня-2023

Сумна статистика: як зупинити зростання кількості ДТП на дорогах Іршавщини

  • 12/21/2020
  • Перегляди 1558
  • Коментарі 15

На жаль, останнім часом спостерігаємо суттєве збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод на дорогах.


З чим пов’язана така ситуація з`ясовував голова Іршавської РДА Іван Завидняк.

Іван Іванович зустрівся з головою Іршавської міської ради територіальної громади Віктором Симканинцем, заступником начальника Іршавського відділення поліції Хустського райвідділу Головного управління  Національної  поліції  в  Закарпатській  області Миколою Римиком,  приватним підприємцем Дмитром Саком, членами громадської організації «Доста – Україна» Юрієм Мочарко, Романом Черничко та депутатом Іршавської міської ради 8 скликання Євгеном Трикуром щодо розробки заходів з підвищення безпеки дорожнього руху.Учасники наради обговорили першочергові, у тому числі інформаційно-роз’яснювальні заходи щодо посилення безпеки дорожнього руху.

Заступник начальника Іршавського відділення поліції Хустського райвідділу Головного управління  Національної  поліції  в  Закарпатській  області  Микола Римик повідомив, що станом на 18 грудня 2020 року в районі сталося 13 ДТП, у тому числі й з летальними наслідками, тому поліція найближчим часом планує встановити на обочинах доріг рекламні біл-борди з метою недопущення скоєння ДТП.

Наголосив також, що поліція не має права встановлювати так звані «лежачі поліцейські», однак необхідно оновлювати дорожні знаки, в тому числі засоби фотовідеофіксації.

Серед основних причин скоєння дорожньо-транспортних пригод назвав - порушення правил дорожнього руху, перевищення швидкості та водіння у нетверезому стані.  У разі наявності підстав вважати, що водій транспортного засобу перебуває у стані наркотичного сп’яніння проводять відповідні тести.

Підняв проблему і спілкування автомобілістів між собою через соцсітки на предмет виїзду нарядів поліції в ті чи інші населені пункти, що теж ускладнює роботу з виявлення порушників дорожнього руху.

Іршавський міський голова територіальної громади Віктор Симканинець зазначив, що спеціалісти міської ради обстежать дорожні переходи міста та сіл Ільниця й Брід. Віктор Андрійович запропонував поліції більш жорсткіше відноситися до порушників правил дорожнього руху аж до відібрання прав на право водіння автотранспортним засобом.

Голова Іршавської РДА зазначив, що в м. Ужгород поліцією напрацьований алгоритм дій на випадок відібрання прав на право водіння автотранспортним засобом і продовжив свою думку тим, що необхідно опрацювати питання груп, які спілкуються через соціальні сітки на предмет виїзду наряду поліції в населені пункти.

Під час наради присутніми було запропоновано також поновити дорожні знаки, особливо ті, які обмежують швидкість автомобіля та розмітки пішохідного переходу доріг; виконавчій службі необхідно застосовувати через судові органи інші обмежувальні заходи до порушників ПДР; поліції на вихідні дні необхідно виділяти додаткові екіпажі на предмет дотримання водіями ПДР.

Микола Римик запропонував присутнім інформувати його особисто про випадки порушень ПДР або водіння транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, а щодо автопорушників, які інформують про наряди поліції через соціальні сітки по телефону, потрібно припинити.

Підбиваючи підсумки наради домовились посилити контроль за безпекою дорожнього руху під час перевезень пасажирів та запобігання виникненню надзвичайних подій під час таких перевезень.

«Безпека дорожнього руху — це життя! Кожному учаснику дорожнього руху варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків. Закликаю водіїв пам’ятати – на Вас вдома чекають рідні, не перевищуйте швидкість, не здійснюйте необдуманих маневрів на дорогах», - каже  голова РДА.

Читайте нас також у Telegram

Іршавська райдержадміністрація


Коментарі (15)
іван
12/27/2020 2:07:13 PM  |  IP: 194.0.157.***
До"Україні Слава" добре ти пишеш.Треба жити по Законах і других заставляти жити по Законах які писані нам. У державі буде порядок.А вто ходять туй пишучи та бла бла бла....а проблема дуже просто вирішуєся.Здай нарушителя позвони.А дале потребуй уд міліції уби го наказали.
,,,
12/24/2020 9:29:23 PM  |  IP: 194.60.77.***
де тот є, що буТьки робив?))) Строїтель ти валяний, щи ти раз повторю доки всяки пустяки як тот очконавт будуть ся тігіти дись то николи у нас порядку ни буде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Україні Слава
12/23/2020 10:46:21 PM  |  IP: 95.46.73.***
Якщо людина пяна сідае за руль,і ви це бачите,звоніть в поліцію,якщо поліцейський бере взятку,звоніть на гарячу лінію.Це приступники,що один що іньший.Можливо ви спасете комусь життя.У нас інакше не можна!
Вітьок
12/22/2020 9:33:37 PM  |  IP: 207.154.213.***
Я Микулу Римика знав іщи з 18 років.Ми училися уєнно з ним у Виногоадівмькому філіалі Мукачівського кооперативного технікума.Жилисьме у єннів комнаті,іли з єнного горшка і пили з єнного погара.Быв нормальный пацан товды.
Типирь просто здороваться атсяк через раз.Коли іхньоє вєлічіство хоче.
По якихось мусорських ділах із ним не сталкувався.Так што не хочу за нього штось брехати.
P.S.
У нього товди ноги у дуже воняли,та мастив си яковись фігньов,ьо иншак тірялисьме го спати у коридор.
ZEN
12/22/2020 2:40:41 AM  |  IP: 194.0.157.***
мигаль

Думаєш я ні разу не казав?А кому казати ще? Поліції? Скільки раз не йду, то коли когось бачу там, шо за кермом, або хто ся паркує при мені так. та кажу їм усім, уже достало. Чи я поліція і маю їх роботу робити?
мигаль
12/22/2020 1:24:32 AM  |  IP: 194.0.157.***
ZEN ты добре пишеш лем кобы сь став біля якогось стовпа та почав ото самоє казати йому та видав бы тя скорше вчув ги тоті до когось написав
ZEN
12/22/2020 12:30:51 AM  |  IP: 194.0.157.***
По місту пройдіться он завтра, десятки машин нагло стоять на тротуарах, під знаками, на узбіччі, біля Мастерка вообще так стоять, що тротуаром часом не пройдеш. Коли їх за це поштрафують? Перетворили вже Іршаву у сплошну парковку, що вже троутаром часом небезпечно пройти. В центрі біля круга, за годину можна виписати десятки штрафів усім мамочкам що їздять з дітьми на першому сидінні, всім блондінкам що трендять по телефону за кермом, всім даунам, що не знают, що перед переходом треба зупинятися. Всім тим. що не знають, що від знаку "Пішохідний перехід" требе стояти мінімум за 10 метрів. За день можна стільки штрафів вписати, що у вас бланки закінчатся. Поставте в Іршаві хоч один задрипаний світлофор, хоч один!!!
ZEN
12/22/2020 12:21:08 AM  |  IP: 194.0.157.***
Як скасувати??? Та ви для початку поштрафуйте всіх тих, хто стоїть прямо під знаком "Зупинка забороне" що висить напротив ПриватБанку. за 20 метрів від виїзда з частини Поліцї. Кожен день, по 6-7 машин там стоять, під знаком, під носом у поліцїї. І когось за це поштрафували?? Вам в очі тицьнути на всіх цих порушників? В себе під носом спочаку оштрфуйте всіх отих, що права купили і порушують. А от далі можна будет розумні речі розмовляти. А наш доблесний патруль поліції тільки катається кожен день по місту, де штрафи десятками в день можна виписувати. Але всім на це наплювати. Біля "Ряби, біля секонда, прямо біля Поліцїї стоять порушники під забороняючим знаком кожен день!!!!
мигаль
12/22/2020 12:14:00 AM  |  IP: 194.0.157.***
правда живота така ош кой быв піллый путь из ямами по через півмийтра и не просто ямами а дагде цілыми окопами та аварії были раз у писсі голосы.а як уладили путь та тричі на тыждинь.высновкы як бы вто не было и смішно и грішно напрошувуться самі.кить наші автомобілісты не валовшні їздити по нормальному путьови бо фрац ся до них имать та літавуть ги чорти не соблюдавучи правила а наші супер копы на тото нияк не реагувуть та нашто нам тот путь ?волів быти з ямами та їздили бы мало май тихо и люди были бы живі.а тота сисія нич не рішить ото лем так для галочкы. увидите. бо там посиділи мало показковали головами помахали толком нич не рішили и розыйшлися ко куды
До
12/21/2020 11:20:19 PM  |  IP: 194.60.77.***
А по суті шо повіш? Они гаішники ци поліцаї, ци так просто фейсами посвітити? Тому і порядку ниде ниє, бо всякоє бидло ся тиче там де ся не розуміє

Prev12Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News