• 2:35 PM
  • понеділок , 16-травня-2022

Розпочав роботу новий електронний сервіс ДПС – «InfoTAX»

  • 12/12/2020
  • Перегляди 340
  • Коментарі 0

Державна податкова служба України запустила новий електронний сервіс – «InfoTAX». Відтак через месенджери Telegram та Viber платники податків отримали можливість дізнатись про:- стан розрахунків з бюджетом;
- реєстраційні та облікові дані;
- про результати обробки документів;

- про строки подання звітності та сплати податків.Для доступу до сервісу необхідно у відповідному месенджері (наприклад, Telegram) знайти InfoTAX, в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування нового сервісу.

Наступний етап у розвитку сервісу буде запроваджено з січня 2021 року, тож платники до вже доступного функціоналу отримають  можливість:

- передзаповнення звітності платниками єдиного податку;
- перехід до сплати податків у «два кліки»;
- оповіщення про виникнення податкового боргу, а також про можливість виникнення податкового боргу у разі несвоєчасної сплати.

 «InfoTAX» – це продовження розпочатого ДПС курсу на максимально дистанційне спілкування з платниками податків та якісно новий рівень послуг. Комфортність спілкування з податковою службою, швидкість та зручність отримання податкової інформації через «InfoTAX» є не просто черговим кроком ДПС у напрямі цифровізації, а відповіддю на запит платників у мобільності отримання послуг.


ДПС у Закарпатській областіТеги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News