• 2:05 AM
  • вівторок , 1-грудня-2020

У Сілецькій школі триває капітальний ремонт (Фото)

  • 11/16/2020
  • Перегляди 1132
  • Коментарі 26

Ремонтні роботи здійснюють за кошти субвенції «Спроможна школа для кращих результатів» спільно з співфінансуванням з місцевого бюджету.

Станом на 14.11.2020 року вже повністю замінено покрівлю навчального закладу, вікна на 1, 2 та 3 поверхах, систему опалення. Також на об?єкті проведено капітальний ремонт вбиралень на 3 поверсі та на завершальному етапі відновлення санвузлів на 2 поверсі. На черзі проведення робіт по встановленню системи водовідведення, запуск опалення і встановлення системи очистки стічних вод (типу Біотал).


«Однією з головних складових освітнього процесу є створення безпечного та комфортного освітнього середовища. Адже лише за наявності таких умов кожен учень зможе успішно навчатися та самореалізовуватися. Крім того, капітальний ремонт школи вирішить проблему ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, що призведе до економії бюджетних коштів», - коментує голова Іршавської РДА Іван Завидняк.

Нагадуємо, що на об’єкті працює підрядник – фірма ТзОВ «ІРБУДТРАНС». Орієнтовна вартість робіт –7400000,00 грн.


Будівельні роботи планують завершити до середини грудня 2020 року.







За матеріалами: Іршавська РДА


Коментарі (26)
Вітьок
11/19/2020 8:10:07 AM  |  IP: 92.112.214.***
Привіт.
Навзаєм.
ааа до Вітька
11/19/2020 6:42:02 AM  |  IP: 194.0.157.***
Доброго ранку,добре ,давай залишимось друзями поки що у коментах ,а там хто знае,гора з горою несходиться ,але людина злюдиною обов'язково колись зустрінуться.Хорошого дня і веселої вдачі.Пока.
Вітьок
11/19/2020 12:13:22 AM  |  IP: 92.112.214.***
По яких каналах?
Я што,з СБУ?
ааа до Вітька
11/19/2020 12:06:58 AM  |  IP: 194.0.157.***
Я тоже буду у масці!ХАХА,і в червоній куртці.Надобраніч,якщо хочеш зможеш мене відшукати,по своїх каналах.Пока.
Вітьок
11/18/2020 11:53:43 PM  |  IP: 92.112.214.***
Я буду у масці.
ХАХАХА.Напиши свій номер, та завтра зазвоню.
Вать вайбер,телеграм.
ааа до Вітька
11/18/2020 11:41:48 PM  |  IP: 194.0.157.***
Коли і де зустрічаємось?а головне як впізнаємо одне одного ,миж ніколи непересікалися з тобою,дату і день вибери сам ,думаю з дружиною проблем не буде,якщо захоче нехай і вона приеднуеться до нас ,якщо втой час буде незайнята.Добре Вітьок ,я вижу походу ти нормальний чувак ,мош з тобою і поспілкуватися,і поматюкатися,це нормально ,ми всі живі люди ,і вкожного знас є емоції,головне ми зтобою порозумілися і залишимося друзями надалі,а всі інші нехай заздрять нам,як ми зтобою змогли дійти такого примирення ,після всього що наговорили один одному,думаю ми з тобою в чомусь схожі,обоесьме вперті .Надобраніч,хорошо вечора, щасливого вранішнього пробудження, і удачі на цілий день.Пока ,до нових переписки.
Вітьок
11/18/2020 11:03:09 PM  |  IP: 92.112.214.***
Без питань.
Можемо і зустрітись.
Дата?Час?
ааа
11/18/2020 10:18:03 PM  |  IP: 194.0.157.***
До Вітька,ось таке завершення нашої з тобою переписки мені більше подобається,думаю так і мае бути,можливо ми навіть з тобою десь зустрінемося випемо кави і посміємося разом з усього щосьме писали один одному,ти правильно пишеш у любій ситуації треба залишатися людьми.Тож як нащот кави ,зустрінемось?Чи як?І тобі також гарного вечора! Удачі!Пока!
Вітьок
11/18/2020 10:02:52 PM  |  IP: 92.112.214.***
До "ааа".
Все норм.
Без питань і притензій.
Залишимося добрими людьми(по крайній мірі між собою).
Гарного вечора.
ааа
11/18/2020 9:26:24 PM  |  IP: 194.0.157.***
Шановний Вітьок ,розділові знаки то непроблема,але якщо ти такий принциповий ,будь ласка,ти спочатку на свої помилки подивися а потім інших вчи ,помилки ще виправити можна а от культурне мовлення ні,тож давай закінчувати цей безглуздий спор,я бачу ти вже незнаеш дочого причіпитися ,почавись до слів чіплятися , добре думаю на цьому треба закінчувати цей спор,бо я бачу більше ніхто невідписуе на наші з тобою коменти ,ми залишились з тобою двое у цій переписці.Я думаю це неправильно ,ти як думаєш? Вітьок давай жити дружньо!Но як розділові знаки на місці ,вибач якщо щось не так ,ти мій хороший вчитель укр мови ! ? ; : , .

Prev123Next