• 6:04 AM
  • п'ятниця , 22-січня-2021

Перевзування, вірні партії та вперше в політиці. Хто йде під №1 до Іршавської міської ради.

  • 10/19/2020
  • Перегляди 1725
  • Коментарі 2

Вже цієї неділі українці обиратимуть місцеву владу. Цього року, згідно нового виборчого законодавства, у громадах з кількістю виборців більше 10 000, вибори проходитимуть за партійними списками. Тобто у бюлетені виборці обиратимуть партію та її представника на окрузі. 


Наразі до Іршавської ОТГ подали партійні списки 13 партій. 


Про це ми вже писали та пропонували ознайомитись з списком у майже 300 осіб. Майже три сотні кандидатів у депутати Іршавської міської ради (списки партій, оновлено)


Позаяк в Україні дуже велика кількість партій, а деякі створюють або перейменовують під вибори, то варто ознайомитись з особами, хто у тій чи інший партії є 1 номером, адже саме ця людина є основним представником політичної сили і буде депутатом, якщо партія подолає 5% бар'єр. 


Зробивши короткий аналіз попередньої діяльності цих кандидатів бачимо, що більшість неодноразово змінювала партійній кольори. Кандидати з легкістю змінюють партії, хоч партія – це не тільки назва, але і принципи.


Пропонуємо вашій увазі перелік перших номерів партійних списків.


Бідзіля Іван Васильович - Українська народна партія. Безпартійний, керівник у Іршавському відділенні Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.


Згідно даних, він не змінював партію останні 5 років, та саме за квотою Української народної партії вже обирався до Іршавської районної ради.

Бобик Степан Степанович – безпартійний, №1 у списку партії «Рідне Закарпаття» до Іршавської міської ради. Безробітній.

Степан Степанович, син діючого міського голови Бобика Степана Степановича. Він депутат Іршавської  міської ради від політичної партії «Єдиний центр» . Раніше висувався від політичної партії «Відродження». Фото з соцмережі Демчик Іван Васильович – політична партія « Європейська солідарність». Він також є членом цієї партії, безробітній. 

 У 2017 році він був представником партії «Свобода» та балотувався до Іршавської міської ради по списку політичної партії «Свобода». фото зі сторінки Європейська солідарність. Іршава


Луканинець Мирослава член партії та №1 у списках парті «Опозиційна платформа- За життя» до Іршавської міської ради. Лікар у КНП «Іршавська районна лікарня».фото з соцмережі ФейсбукМатіко Іван Іванович – політична партія «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість». Безпартійний, керівник ЦТТАУ України в с. Осій. 

Діючий депутат Іршавської районної ради, обраний вперше за списками райорганізації Української партії  «Єдність». 


У редакції відсутнє фото кандидата


Мигович Іван Іванович - Сила і Честь, безпартійний, пенсіонер.

Висувається вперше .

У редакції відсутнє фото кандидата


Сухан Станіслав Васильович безпартійний Фізична особа підприємець.


Зараз він йде першим номером у списку політичної партії «Батьківщина». 


Депутат Іршавської районної ради від партії Відродження. За даними опублікованими на сайті Іршавської районної ради він член партії «Відродження», обраний втретє за списками райорганізації партії  «Відродження» до Іршавської районної ради.фото з сторінки Батьківщина Іршава
Примич Юрій Тарасович

Діючий депутат міської ради від політичної партії "Наш край", має її партійний квиток та від цієї ж партії і висувається кандидатом в депутати до Іршавської ОТГ. Безробітній.

У 2015 році  висувався від політичної партії  "Опозиційний блок".Фото з особистої сторінки у соцмережі Фейсбук


Сухан Ярослав Васильович наразі безпартійний, фізична особа підприємець.

Зараз йде під першим номером політичної партії «За майбутнє». Спільно з Іваном Демчиком (Європейська Солідарність) у 2017 році балотувався до Іршавської міської ради у списках політичної партії «Свобода».  Тоді він так само був першим номером у виборчому списку, проте партія не подолала бар’єр.Фото з особистої сторінки у соцмережі Фейсбук


Симканинець Віктор Андрійович.

Діючий депутат районної ради від партії Єдиний центр. Зараз є членом партії та №1 у списках політичної партії «Команда Андрія Балоги» до Іршавської міської ради.  Фактично ЄЦ та КАБ - це одна й та сама партія, тільки змінено назву. 

Віктор Андрійович – голова Іршавської районної ради, яка після 25 жовтня перестане існувати, а Іршавський район увійде до складу Хустського.

Також він кандидат на посаду Іршавського міського голови.


фото: прес служба Іршавської районної ради


Товстий Віктор Васильович – безпартійний та зараз №1 у списку політичної партії «Патріот». 

Був депутатом міськради від політичної партії «Відродження». Минулого року очолював Іршавську районну державну адміністрацію.


Трикур Євген Юрійович представник політичної партії «Слуга народу». Безпартійний, фізична особа підприємець. 

Він висувається вперше.  Фото з особистої сторінки у соцмережі ФейсбукЧедрик Ольга Андріївна – номер один у виборчому списку політичної партії «Об'єднання "Самопоміч "» та являється членом партії. Керівник комунального підприємства «Тепло Місто».

Діючий депутат районної ради від цієї ж політичної сили та кандидат на голову Іршавської ОТГ.Фото з особистої сторінки у соцмережі Фейсбук

irshava-news.com


Коментарі (2)
Оля
11/3/2020 12:14:29 PM  |  IP: 193.34.173.***
пишете всі безпартійні а всі в партіях, як це розуміти ? ідіоти?!
Оля
11/3/2020 12:12:04 PM  |  IP: 193.34.173.***
Пак брехня бо Сухан був в партії регіонів потому перейшов партію відродженя а зараз в батьківщину, партії то зараз гроші, в кого грошій той дармоїд дале крате із корита держави.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News