• 1:53 PM
  • середа , 21-жовтня-2020

У Довгому за крісло голови ОТГ боротимуться троє кандидатів

  • 10/14/2020
  • Перегляди 1199
  • Коментарі 17

Згідно перспективного плану, до складу Довжанської об'єднаної територіальної громади увійдуть: Довжанська сільська рада, Приборжавська сільська рада, Липецько-Полянська сільська рада (село Липецька Поляна, село Каллів, село Ожоверх, село Слоповий), Броньківська сільська рада (село Бронька та село Суха).


На посаду голови Довжанської ОТГ зареєстровано трьох кандидатів.

Симканич Віктор Михайлович - самовисуванець, діючий голова Довжанської ОТГ.

Фото з особистого профілю у соцмережі Фейсбук


Маюрець Іван Федорович - ПП ‘‘Слуга народу’’, безробітний.


Фото з особистого профілю у соцмережі Фейсбук



Кузан Юрій Юрійович - Українська народна партія, діючий голова Броньківської сільської ради.


Фото з особистого профілю у соцмережі Фейсбук


Коментарі (17)
Бийло
10/16/2020 12:12:05 PM  |  IP: 194.252.180.***
Іванови правда твоя. Я лиш пишу вто що я відів. Ти молодець. Бо перший коментар вто думка, другий відповідь, третій відповідь тоже но лиш дурні сперечаються. Я стараюся никого не обідити. В Довгому не жию більше 25 років деколи буваю проїздом що вижу вто написав. Не знаю людей вже. Пишу що я увідів. У всіх є гріхи. А правда одна. Но передбачте каждий її видить по свойому. Я молюся за то оби бог дав розум. А жадності і брехні все хватало. Дякую
іван
10/15/2020 9:07:10 PM  |  IP: 194.0.157.***
прочитавим ищи раз твоє "посланіє" всеж таки бикуєш
іван
10/15/2020 9:05:25 PM  |  IP: 194.0.157.***
Бийлови.......Я не дуже и малий.....Просто вижу ти норм чол хотяби сужу по коментах.Нигда сильна личнусть не бикує в коментах...РЕСПЕКТ ТОБІ бо якийись прищавий уже би ня розпняв у інтернеті.Но молитва моя в Біблії " Ко хоче бути великим мусить умалитися"
Бийло
10/15/2020 7:41:36 PM  |  IP: 194.252.180.***
іванку неборе напиши молитву:). ти малий оби угрожати.никай раз обись пройшов. най не пишу куди. ти поняв. А великий Я чи малий не тобі говорити. Поникай на себе. всі видят чужоє, своє нико не видит. чи не так???
Білки
10/15/2020 7:38:29 PM  |  IP: 31.41.94.***
А чому не публікуєте ко у Білки
іван
10/15/2020 6:52:26 PM  |  IP: 194.0.157.***
бийло молися уби я не прийшов.Изо мнов не договоришся.Вижу ти великий ділаш.
Pepa
10/15/2020 3:27:13 AM  |  IP: 213.229.147.***
А кузан ся куда пре мало накрав тай попродавав землі у броньці типирь хоче и у довгому продавати най раз кругом сільської ради бурян измыче а дале ся буде балатувати злодюга грамотей накуповав дипломiв та показуху робит най раз ся утчитат выткi у нього квартира на словаках за котрі гроші купив
Бийло
10/14/2020 7:43:31 PM  |  IP: 194.252.180.***
До Івана никому не лижу і не лизав а тобі ванька жаль ош тобі не дають. Із за того такий розумний перше чим рот откривати поникай на себе. Ниборе мені одно ко при владі я з любими договорюся. З ким як треба. Ковдош лиш просить а пан годен дати.
Ганьба всім партіям і партійцям
10/14/2020 6:51:08 PM  |  IP: 194.60.77.***
Но дорога від Броньки до Іршави-ужас. Сцуки за 30 років не мош було дорогу зробити.
іван
10/14/2020 4:11:02 PM  |  IP: 194.0.157.***
за кузана нич не вповім бо не знаву што и казати...

Prev12Next