• 1:03 PM
  • середа , 21-жовтня-2020

У Кам'янському депутати звертатимуться до керівництва країни

  • 10/13/2020
  • Перегляди 1151
  • Коментарі 10


Відповідне депутатське звернення було зареєстровано на чергову сесію сільської ради депутатами.


"Просимо внести до порядку денного 4-ї сесії 7-го скликання 15 жовтня 2020 року розгляд наступного питання:
Президенту України 
Зеленському В.О.
Голові Верховної Ради України
Разумкову Д.О.
Прем’єр – міністру України 
Шмигалю Д.А.

Депутатське звернення

Просимо Вашого негайного втручання і прийняття рішучих заходів щодо припинення  нічим не обґрунтованого шантажу і вимагання грабіжницьких платежів з боку приватних структур за так зване транспортування газу .
Принагідно , просимо покласти край нічим не оправданому систематичному підвищенню тарифів на газ та електроенергію, завдяки чому нас змушують сплачувати вартість даних  носіїв вищу за світову. Усе це неподобство відбувається при наших мізерних пенсіях та 
зарплатах з мовчазної згоди Вас, керівництва України. Очікуємо від Вас, як гарантів  наших порушених прав , невідкладне припинення цієї злочинної сваволі.

З повагою і надією депутати Кам’янської ОТГ:
Бутько В. М.
Мошкола І. В.
Попфолуші М. В.

Коментарі (10)
До сого
10/19/2020 9:37:54 PM  |  IP: 109.81.212.***
Іди бігай свине мерзотна, блюнеш ти
Свій
10/17/2020 10:32:25 AM  |  IP: 46.211.1.***
До читача! Ти боте, з страусіної ферми.Чого нипідеш та низкажеш на пряму,бо боїся за свою рийку, фонячу.Затакі слова блювавбись гінами .Ати валошен тільки писати як той гоблін,тайком.
іван
10/17/2020 8:54:02 AM  |  IP: 194.0.157.***
А де вни були до тепер.Што ? лиш теперь уздріли пограбування.Исе дешевий піар перед виборами.И розрахований на бидло.
Итач
10/17/2020 8:34:19 AM  |  IP: 109.81.212.***
Не вірьте свинноті депутатській, і вооще не обирайте їх, перекресліть бюлетень
До грамотея чтача
10/15/2020 11:01:41 PM  |  IP: 94.153.13.***
Исе ти, небораку, гниляк, а исі хлопи хотя би заявили незгоду з пограбунком в т. ч. І тебе!!!
До грамотея чтача
10/15/2020 10:58:16 PM  |  IP: 94.153.13.***
Исе ти, неборе гниляк, а исі хлопи хоть пробують і за тебе не мовчати. Ганьбивбисся!!! 8
Ноно
10/15/2020 10:50:47 PM  |  IP: 109.81.212.***
А шо вті собаки лем типирь увіділи? Козли обісрані і сволота продажня
Ч тач
10/14/2020 10:43:06 PM  |  IP: 109.81.212.***
Погнилі сільські депірдати
іван
10/14/2020 4:01:24 PM  |  IP: 194.0.157.***
таке звернення має написати кожна ОТГ. Тоді може почують.
Страна чудес
10/14/2020 1:36:15 PM  |  IP: 194.60.77.***
рівень, лим під вибори. Виьори виграли- забули. А справді чому ціни вищі чим в Європі, коли в нас своє АЕС і свій газ??????? Може доста дотувати Коломойського(феросплавні заводи) за рахунок українців. Чому державний Нафтогаз продає газ олігархічним облгазам які перепродають народу і отримують міліарди.

Prev1Next