• 2:02 PM
  • середа , 21-жовтня-2020

Уряд продовжив карантин до кінця року та змінив його правила

  • 10/13/2020
  • Перегляди 1917
  • Коментарі 0


Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 13 жовтня ухвалив рішення продовжити карантин, уведений через коронавірус, до кінця 2020 року. Також у правила адаптивного карантину внесли певні зміни.

Про це оголосили прем'єр-міністр Денис Шмигаль і міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає hromadske.

За словами голови МОЗ Степанова, цільовий критерій кількості тестів на коронавірус підвищили вдвічі — з 24 до 48 на 100 тисяч населення. А для розрахунку ліжок для хворих COVID-19 не враховуватимуть ліжка в дитячих лікарнях, як це було раніше.

«Червоний» рівень епідеміологічної небезпеки будуть встановлювати, зокрема, тоді, коли протягом 14 днів виявлять понад 320 людей із COVID-19 на 100 тисяч населення — до цього цей показник був динамічний і порівнювався із середнім значенням по Україні.

Серед однієї з оголошених змін адаптивного карантину — зміна кількості людей, яким можна брати участь у масових заходах на відкритому повітрі. Так, у «зеленій» зоні карантину зможуть збиратися не більше 50 людей, у «жовтій» — не більше 30, у «помаранчевій» — не більше 20.

У «зеленій», «жовтій» та «помаранчевій» зонах також заборонять роботу закладів харчування з 22:00 до 7:00 (якщо тільки вони не працюють на виніс). А ще в цих зонах заборонять проведення всіх спортивних заходів — окрім міжнародних і лише за окремим погодженням із МОЗ.

На всій території України рекомендується організувати позмінну роботу або перевести працівників на дистанційну роботу.

Також уряд вирішив рекомендувати школам перенести осінні канікули дещо раніше — на період 15-30 жовтня, при цьому готуватися до подальшого дистанційного чи змішаного навчання. А закладам професійно-технічної та вищої освіти — організувати дистанційне навчання на період із 15 жовтня по 15 листопада.

Поки що змінену постанову про адаптивний карантин не оприлюднили.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News