• 1:12 PM
  • середа , 21-жовтня-2020

На Іршавщині, в селі Білки, пройшов турнір з вільної боротьби (відео)

  • 10/13/2020
  • Перегляди 204
  • Коментарі 0

Виборювали звання кращого кілька десятків учасників. Вікова категорія – різна. І хоча дехто з хлопців замається відносно нещодавно – технічні прийоми : підніжки, кидки, захоплення – виконують дуже вправно.Завдання одне – покласти суперника на лопатки.У місцевих хлопців величезний потенціал, каже тренер Ігор Терлецький. Згадує, що коли починали в Білках кілька років тому – дітей було небагато.Такі змагання, кажуть організатори, дають можливість проявити себе і заявити про себе. Щодо самих учасників то кожного у цей спорт спонукало прийти щось своє. Когось ображали і захотілося дати відсіч, когось привели батьки, а хтось почав займатися за компанію з друзям. Загалом змагання вдалися. Єдине, чого не вистачало учасникам, батькам та тренеру – простору. Спортивний клуб діє на базі школи і виділеного приміщення для всіх бажаючих займатися вільною боротьбою не вистачає.


 Проте організатори сподіваються, що після утворення Білківської ОТГ в громаді більше уваги приділятимуть спорту і навіть побудують спортивний комплекс. Варто сподіватися, що невдовзі, на Іршавщині з’явиться сучасний спорткомплекс. Адже талановитих, перспективних спортсменів там чимало.Більше у сюжеті журналістів телеканалу М-студіо:


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News