• 2:15 PM
  • середа , 21-жовтня-2020

Виборчий бюлетень буде дійсним, навіть якщо номер кандидата записати довільно, — голова обласної ТВК

  • 10/13/2020
  • Перегляди 431
  • Коментарі 1

Бюлетені будуть у всіх ТВК на Закарпатті в кінці цього або на початку наступного тижня. Про це нині кореспондентам Суспільного повідомив голова обласної ТВК Юрій Фекете.

За його словами, ЦВК у постанові за 10 жовтня роз’яснила, як правильно виборцям проголосувати на місцевих виборах. За цією постановою, бюлетень вважатиметься дійсним попри те, що номер кандидата буде написано не за трафаретом.

"Ми маємо приклади – перелік організацій партій, — сказав Юрій Фекете, — а також перелік кандидатів. Дійсним буде бюлетень. Коли за організацію партії, але лише одну буде поставлена позначка – це може бути плюс, галочка або якийсь інший знак. Також виборчий бюлетень буде дійсним, коли поставлять галочку за партію, а також номер кандидата від партії якого підтримує виборець"

Недійсним бюлетень вважатиметься, за словами Юрія Фекете, тоді, коли, до прикладу, поставлено дві галочки.

"Чому цей недійсний? Тому що тут дві галочки поставлено, тобто визначено дві партії, а може бути лише одна. Недійсний бюлетень приклад 2. Приклад 3 – недійсний бюлетень тому, що покладена відмітка там, де має бути прописаний номер кандидата, а не поставлено за партію. Також поставлена цифра за кандидата, але не є відмітки за партію", — пояснив голова обласної ТВК.

За словами Юрія Фекете, 34 громади, де є менше десяти тисяч виборців, голосуватимуть за мажоритарною системою. Вони отримають окремий бюлетень зі списками лише кандидатів у міську, селищну та сільську ради. Виборчий бюлетень у якому проголосовано за кількох кандидатів вважатиметься не дійсним.

Коментарі (1)
Читич
10/13/2020 8:51:33 PM  |  IP: 109.81.212.***
Ліпше не голосувати, нема за кого, ану як би ся самі вибирали? Чим дальше то свіжі злодії пруться, а старі своє г...о би зїли лиш би лишитися...

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News