• 9:58 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

Замки в мініатюрі. В Довжанській ОТГ невдовзі з’явиться туристична родзинка

  • 10/6/2020
  • Перегляди 327
  • Коментарі 0

Невдовзі на території палацу Телекі, в селі Довге, на Іршавщині, має з’явитися унікальна туристична атракція – замки Закарпаття в мініатюрі.


Йдеться про проєкт завдяки якому не лише вдасться глянути на міні-копії фортець та палаців нашого краю, а й побачити як виглядали ті, які до нашого часу збереглися лише в руїнах.


Залучені до проекту історики та археологи. Вони, на основі історичних джерел, допомагають найточніше відтворити макети фортець. За виготовлення міні-замків взявся пан Володимир. Все робить вручну – вирізає та клеїть елементи крівлі, складає камінчики та власне вимощує саму конструкцію. Нам продемонстрував вже готовий Бронецький замок. Каже, що конкретно з цим впорався за місяць.До наших днів з цього замку збереглися лише залишки, а тому в рази цікавіше, як він виглядав в часи свого розквіту.


Варто наголосити, що виготовляють міні-об’єкти з оригінального каменю з якого був побудований справжній замок. До прикладу,на Бронецький – матеріал взяли з руїн тої самої твердині. Сам проєкт реалізовують за кошти українського культурного фонду. Відкрити парк з замками в мініатюрі мають до кінця жовтня. На думку очільника Довжанської ОТГ це один з кроків у напрямку розвитку туристичної привабливості їхньої громади.


Більше у сюжеті журналістів телеканалу М-студіо:


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News