• 4:25 PM
  • неділя , 5-лютого-2023

Іршавський історико-краєзнавчий музей отримав державну відзнаку – звання Зразковий музей (відео)

  • 10/4/2020
  • Перегляди 150
  • Коментарі 0

Нещодавно Іршавський історико-краєзнавчий музей за досягнуті успіхи у створенні експозицій і виховну роботу серед молоді отримав державну відзнаку – звання Зразковий музей.


Історико-краєзнавчий музей Іршавського міського центру позашкільної освіти був заснований у 2007 році стараннями відомого в районі історика-краєзнавця Василя Керечанина. За ці роки музейна експозиція постійно розширювалася та вдосконалювалася. Фонди музею нараховують більше тисячі експонатів основного фонду і близько півтори тисячі знаходяться на тимчасовому зберіганні. Серед них є й справді унікальні. Нещодавно експозиції закладу поповнили знахідками часів 1 світової війни. Ми вже розповідали про розкопки, які проводили на території Воловецького району. Знайдені там артефакти відправили саме в цей музей. Розкопки – одне з джерел поповнення експозицій. Проте не єдине.

Часто цікаві речі приносять пересічні громадяни.Часто кошти збирають в соціальних мережах. Одним з останніх придбаних в такий спосіб експонатом стала ось ця колиска (1558).В липні 2020 року музей отримав почесну державну відзнаку – звання «Зразковий музей».

На досягнутому тут не збирають зупинятися й надалі планують  зберігати і популяризувати самобутність історії та спадок рідної Іршавщини.


Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News