• 1:42 AM
  • п'ятниця , 20-травня-2022

Вчора у Іршаві урочисто відкрили «Офіс підтримки бізнесу» - перше регіональне представництво ТСК поза межами Верховної Ради

  • 9/22/2020
  • Перегляди 753
  • Коментарі 4

Вчора на Закарпатті працювала голова ТСК Верховної Ради із захисту прав інвесторів Галина Янченко . 


У Іршаві взяла участь у відкритті першого  «Офісу підтримки бізнесу» - перше регіональне представництво ТСК поза межами Верховної Ради.

Депутат обласної ради Петро Добромільський розлогіше розповів про події на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук:


"Сьогодні був дійсно напружений день і насичений хорошими подіями для Іршавщин.

Зранку в Закарпатській ОДА спільно з головою Тимчасовоі спеціальної комісіі Верховної Ради з питань захисту інвесторів Галиною Янченко, депутатом ВР Михайло Лаба і заступником голови ОДА Олегом Коцюбою провели зустріч з консулами Словаччини, Румунії та Угорщини.
Під час зустрічі обговорили актуальні питання двосторонньої співпраці між країнами, плани із поглиблення економічного співробітництва, розвитку інвестиційного потенціалу Закарпаття. 
Перший напрямок – розгляд певних скарг від бізнесу, тобто практичне вирішення певних питань, а другий – покращення інвестиційного клімату (передбачає внесення змін у законодавство). На Закарпатті є запит на розвиток третього напряму – це сприяння експорту. Сьогодні виробляється алгоритм із Міністерством закордонних справ, Міністерством економіки і торгівлі, щоб сприяти налагодженню експорту.
Галина Янченко презентувала Тимчасову спеціальну комісію з питань захисту прав інвесторів, яку вона очолює у Верховній Раді України. 
Пізніше в приміщенні Закарпатської ОДА відбудеться брифінг за результатами зустрічі.
О 16.00 в м. Іршава за участі Галини Янченко відбулося відкриття першого «Офісу підтримки бізнесу» - регіонального представництва ТСК з питань захисту прав інвесторів.
Після чого спільно з головою ТСК у Верховній Раді з питань захисту прав інвесторів та головою Іршавськоі РДА Іваном Завидняком провели зустріч із представниками бізнесу." - розповів Петро Добромільський.


Коментарі (4)
іван
9/22/2020 10:22:03 PM  |  IP: 194.0.157.***
чергова " булька"
треба побільше такого
9/22/2020 7:25:21 PM  |  IP: 46.133.108.***
хоть якесь двіженіє в іршаві, а то скоро закиснеме. Може якісь фабрики заводи інвестори прийдуть, бо наші лим знавуть корчму і джіпів накупляти.
Жовтий Зеленому
9/22/2020 6:38:15 PM  |  IP: 31.41.94.***
Та Добромилий бачимо щось хоть хоче зробити за для підтримки бізнесу. Коли другі тільки говорять
зелений
9/22/2020 1:47:43 PM  |  IP: 193.142.219.***
Що то за держава аби для і нвесторів треба робити офіс захисту іх прав так у нас е держава е конституція е море антикорупційних органів такого нема ніде в світі приходить інвестор регіструє свою фірму платить податки і працюе створили фірму яка зустрісае іноземціві іх грузить то лише зелені можуть придумати таке і хваляться тим а де ще задіяний наш Добромільський то ми уявляеме що то за фірма хоть знае та депутатка про авторитет Доброміля в районі і в області

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News