• 12:26 AM
  • четвер , 2-грудня-2021

Помер Іван Іванович Мошкола,колишній заступник голови Іршавської РДА

  • 9/16/2020
  • Перегляди 5666
  • Коментарі 24

Сьогодні стало відомо про смерть Івана Івановича Мошколи. Йому цьогоріч виповнилося 60 років.


Довідково: народився 3 липня 1960 року народження, громадянин України. Освіта вища, у 1988 році закінчив Львівський сільськогосподарський інститут за спеціальністю – „1502- Агрономія”, здобув кваліфікацію – вчений агроном. Трудову діяльність розпочав у 1980 році бригадирем польової бригади радгосту „Радянська Україна” в Кам’янському.


З 1980 по 1982 рр. проходив службу у лавах Радянської Армії в м. Бердичів Житомирської області. Після служби продовжив працювати бригадирем польової бригади радгосту „Радянська Україна”, потім бригадирем Хмільницької бригади. З 1982 по 1984 роки завідувач відділку №2 с. Хмільник, а в 1994 році працює бригадирем бригади №1. З 1984 по 1885 років був головою профкому радгоспу „Радянська Україна”.


В період з 1985 по 1988 рр. головний агроном радгоспу „Радянська Україна”. З 1989 року по 1993 року головним агрономом колгоспу „Радянська Україна”. З 1993 по 2000 рр. працював головни агрономом колективного сільськогосподарського підприємства „Україна”. В період з 2000 до 2005 років займав посаду заступника голови Іршавської райдержадміністрації.


З 2005 року по 2010 рік працював директором Іршавського заводу продтоварів. З 2010 року по 2011 рік начальник управління агропромислового розвитку Іршавської райдержадміністрації.


З 8 червня 2011 року призначений заступником голови Іршавської райдержадміністрації. 


Два тижні тому пішов на пенсію.

Теги:
Коментарі (24)
ферко
9/22/2020 10:40:39 AM  |  IP: 31.41.88.***
ставлиш дилив из ковбаском
ґґґґґ
9/20/2020 8:23:50 PM  |  IP: 31.41.94.***
Цікаво в яку церкву ходив цей можновладець а може не ходив вообще може служив не богу причім тут боднарь якиись
Петро
9/19/2020 11:47:44 AM  |  IP: 193.142.219.***
Напишіть хто небудь хто такий Боднарь,із якого тіста,що собою представляє,причина чого його виноватать!!!
Аня
9/18/2020 10:30:19 PM  |  IP: 178.92.78.***
Вибачаюся, а хто такий Боднар??
Василь
9/18/2020 9:22:12 PM  |  IP: 31.41.94.***
Отаке у нас життя настало страшно подумати що кожного мош так довести, бо людина слабка духом а щграї над нив чорних яструбів літавуть.Лиш тот не помиляться ко нич не робить
Юра
9/18/2020 12:28:06 PM  |  IP: 193.34.173.***
До держслужбовця ти розумаку читаєш закони ?, держслужбовцем тільки є керівник апарату, а нащот конкурсів давай бабло і конкурс куплений і посада , якщо маєш мозги заробляти бабло і ділитись, і знаєш таблицю ділення , казки піди в садик розказуй за конкурси і тд...
Держслужбовець
9/18/2020 11:09:54 AM  |  IP: 94.153.65.***
Бо такі як боднар і другі "активісти" думають, що державні службовці лише гребуть бабло, як він говорить. А ніхто з них не хоче знати, що то спочатку, навчання у ВУЗі, потім конкурс на посаду, ненормований робочий день, мінімальна заробітна плата, нерви і стреси, в результаті і дома суєти. Звісно сам кожен обирає свій путь.
йовжі
9/18/2020 10:42:20 AM  |  IP: 193.142.219.***
Кажуть що його заставили написати заяву 9 вересня і вигнали з роботи чоловік тиждень побув дома і повісився ніяку пенсію він невстиг оформити вибори на носі зелені рулять по людях
Петро
9/18/2020 9:28:14 AM  |  IP: 193.142.219.***
Навірно мав великий стресс,який не всі можуть перенести-співчуваємо!!!!
Степан
9/18/2020 9:24:24 AM  |  IP: 193.142.219.***
Перебачте исе за котрого Боднаря иде мова?

Prev123Next