• 11:58 AM
  • четвер , 1-жовтня-2020

Іршавчани здобули нагороди на командному чемпіонаті Закарпатської області з швидких та блискавичних шашок-64.

  • 9/8/2020
  • Перегляди 280
  • Коментарі 0

Вихованці клубу "Вікторія" Іршавського МЦПО взяли часть у   командному чемпіонаті Закарпатської області  з швидких та блискавичних шашок-64.

Особливий інтерес викликала участь у змаганнях вихованців клубу “Вікторія” міського Центру позашкільної освіти - призера чемпіонату Європи в збірній команді України Сергія Скоблея і дворазової чемпіонки України з шашок-100 Катерини Мойсей.  Між ними і проходила основна боротьба за чемпіонське звання. 

Як повідомляють у Іршавській міській раді,  швидку програму виграла Катерина Мойсей. У блискавичній грі Сергій Скоблей проявив спортивний характер і зумів вибороти перше місце.

Підбиті підсумки і по вікових групах серед юнаків та дівчат. Наші спортсмени показали непогані результати. Чемпіонські звання вибороли: Вероніка Терпай, Марта Юріна, Сергій Скоблей. Другі місця посіли: Володимир Погоріляк, Дарина Лелітка, Андрій Кравець, Анастасія Панич. Бронзові призери: Артем Огар, Олександр Вориняк, Анастасія Сенина, Ігор Гуляна. Командою вибороли перше місце. Друге й третє місця посіли збірні команди з Великого Бичкова й Міжгір’я. 


На блискавичну гру кожний готувався по своєму. Хтось бажав реабілітуватись за невдалу гру в попередньому турнірі, інші мріяли доказати свою силу і в цій швидкоплинній програмі, в якій  головну роль грають швидкий розрахунок, хитрість, впевненість, чіткі знання. Найдосвідченіший Сергій Скоблей був на висоті, виграв всі партії і став чемпіоном. Хороший фінішний результат, адже Сергій виходить з групи школярів і продовжить навчатись в Ужгородському національному університеті. По вікових групах високе й почесне чемпіонське звання вибороли такі юні спортсмени: Володимир Погоріляк, Дарина Лелітка, Ігор Гуляна, Катерина Мойсей, Анастасія Панич. На другу сходинку п’єдесталу пошани вийшли: Олександр Вориняк, Вероніка Терпай, Марта Юріна. Бронзові нагороди вибороли: Анастасія Асеєва, Андрій Кравець. Командою повторили результат швидкої програми. 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News