• 11:16 PM
  • понеділок , 30-січня-2023

Школи Іршавської ОТГ запрацюють з 1 вересня за однієї умови

  • 8/18/2020
  • Перегляди 1206
  • Коментарі 1

Наразі  ведеться підготовка всіх закладів загальної середньої освіти Іршавської ОТГ до початку роботи.  Під час карантину всі школи будуть працювати за відповідними карантинними правилами.

Зокрема, керівники закладів повинні провести роз’яснення та інструктажі для персоналу та учнів про запобігання зараження та поширення коронавірусом, як реагувати на симптоми COVID-19 та як правильно використовувати й утилізувати засоби особистого захисту, повідомляють у Іршавській міськраді.

Також рекомендації передбачають ряд карантинних умов для безпечного навчального процесу. А саме:

вхід до закладу освіти лише у захисній масці (проте на уроках одягати маску необов’язково);
обов’язковий температурний скринінг працівникам закладу та учням (з температурою понад 37,2°C допускатися  до навчального процесу не будуть );
перед початком занять з дітьми будуть проводити опитування щодо їхнього самопочуття;
можливість запровадження гнучкого графіка  стосовно початку і завершення занять та перерв для різних класів;
по можливості проведення занять на відкритому повітрі;
мінімізація утворення скупчень учнів та їх пересування між кабінетами.

На сьогоднішній день в усіх закладах проведено поточні та косметичні ремонти. Проводиться закупівля та доставка у школи безконтактних термометрів, дезінфікуючих засобів, засобів особистого захисту для персоналу та ін.

Також було прийнято рішення замість паперових рушників, для безпеки та комфорту дітей встановити електричні безконтактні сушарки для рук. На даний час вже закуплено 20 електросушарок, які в найближчі дні буде встановлено у шкільних їдальнях та вбиральнях.

Тож, якщо ситуація із захворюваністю на COVID-19 в районі, та місті зокрема, не погіршиться,  всі школи Іршавської ОТГ відкриються 1 вересня.

Коментарі (1)
Батьки
8/21/2020 4:35:07 PM  |  IP: 31.41.94.***
Молодці в іршаві школи дійсно працюють добре

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News