• 5:16 PM
  • неділя , 14-серпня-2022

Хор працівників культури Іршавського району у творчому відрядженні

  • 11/14/2014
  • Перегляди 795
  • Коментарі 0

Цими вихідними хор працівників культури Іршавського району   здійснив свою першу закордонну поїздку на ХХІУ фестиваль духовної пісні у м. Снина (Словаччина).


Союз русинів-українців Словацької Республіки вже в двадцять четвертий раз  поспіль зібрав  у м. Снині  тих, кому не байдужа духовна культура,  хто прийшов чи приїхав сюди, аби засвідчити свою приналежність до великої духовної спадщини русинів-українців у Словацькій Республіці.   Серед них – українські діаспори зі Словаччини, Польщі, Сербії, України.  Хору працівників культури поталанило взяти участь у  програмі фестивалю поряд з художніми колективами названих країн.   Колектив продемонстрував  програму духовних творів: «Отче наш» та «Богородице Діво, радуйся…» в обробці Я.Яциневича, «Благослови душе моя Господа» К. Стеценка, «Юбілате» Ласло Галмоса, за що отримав Диплом фестивалю, пам’ятний подарунок  від господарів, а від глядачів – щирі оплески.

А ще хор відвідав українську православну церкву у смт. Стакчін, де мав прекрасну нагоду виконати духовну тематику у присутності священника церкви Серафима та кожен  отримати святі іконки з рук настоятеля церкви.

Приємною згадкою залишиться зустріч з мером міста Снина, який  привітав всіх гостей та учасників фестивалю, запевнивши, що буде прикладати максимум зусиль для того, аби фестиваль мав творче продовження. Приємна  співрозмова з представниками українських діаспор та голови Президії Союзу русинів-українців  Словаччини Івана Лаби додала творчого піднесення учасникам хору.
        До речі, поїздка відбулася за сприяння начальника управління культури Закарпатської облдержадміністрації, заслуженого працівника культури України  Юрія Глеби, за це від учасників колективу йому щире спасибі.

alt

alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt


РДА

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News